صفحه اصلیفروشگاه آنلاینپیگیری سفارشفروشندهکسب درآمد(بازاریاب)تالار گفتگودرج بنر ویژهایستگاه آگهیاخبار و مقالات واریز وجهدرباره ماتماس با ما

 

سعید عزت‌اللهی بعد از عقد قرارداد با آتلتیکو مادرید گفت: سیمئونه خواست 6747

سعید عزت‌اللهی بعد از عقد قرارداد با آتلتیکو مادرید گفت: سیمئونه خواست


سعید عزت‌اللهی بعد از عقد قرارداد با آتلتیکو مادرید گفت: سیمئونه خواست
سعید عزت‌اللهی بعد از عقد قرارداد با آتلتیکو مادرید گفت: سیمئونه خواسته تا در تمرینات تیم اصلی حاضر شوم.
سعید عزت‌اللهی قراردادش را با تیم اتلتیکومادرید اسپانیا امضا کرد، او در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: نزدیک یک ماه بود که دعوت‌نامه باشگاه اتلتیکومادرید برای من ارسال شده بود و خواسته بودند که به این تیم بروم. سه روز پیش وارد مادرید شدم که استقبال گرمی از من به عمل آمد و واقعاً افراد خونگرمی را در این باشگاه دیدم.
وی افزود: خداراشکر همه چیز در باشگاه اتلتیکومادرید خوب است و کارها روی روال اصلی‌اش انجام می‌شود. خوشبختانه تا به امروز کارها به صورت حرفه‌ای پیش رفته است. امیدوارم این روند رو به رشد ادامه داشته باشد، هرچه زودتر در تیم اتلتیکومادرید پیشرفت کنم و به مراحل بالاتری برسم.
بازیکن ایرانی تیم اتلتیکومادرید اسپانیا که اکنون بیش از 17 سال سن دارد، درباره حضورش در این تیم گفت: هنوز 18 سالم نشده و به همین دلیل تا ماه اکتبر (مهرماه) نمی‌توانم در ترکیب تیم قرار بگیرم و باید منتظر صادر شدن ITC باشم. این موضوع نیز بعد از کامل شدن 18 سال من انجام خواهد شد و شاید تا آن موقع چند بازی اتلتیکو را در لیگ قهرمانان اروپا از دست بدهم.
عزت‌اللهی در پاسخ به این سؤال که مگر قرار نیست ابتدا در ترکیب تیم 23 سال (تیم B اتلتیکومادرید) حضور پیدا کند و بعد به تیم بزرگسالان برود، اظهار داشت: همینطور است اما احتمال دارد خیلی زودتر از این حرف‌ها به تیم اصلی بروم و همین امسال قراردادم نیز تمدید شود.
وی یادآور شد: شرایط خیلی خوب است و مسئولان باشگاه در تمرینات این تیم من را زیر نظر داشتند و از شرایطم راضی بودند. آنها تمایل داشتند که هرچه زودتر به تیم اصلی و بزرگسالان بروم. امیدوارم به عنوان اولین بازیکن ایرانی اتلتیکومادرید بتوانم افتخارآفرین شوم و روند خوبی داشته باشم.
بازیکن ایرانی تیم اتلتیکومادرید در پاسخ به این سؤال که برای حضور در تیم اصلی با دیه‌گو سیمئونه هم صحبتی کرده است یا نه، گفت: خودم با این مربی صحبت نکرده‌ام اما مسئولان باشگاه به آقای سیمئونه گفتند که من را جذب کرده‌اند و قرار شد با تیم بزرگسالان تمرین کنم. سیمئونه نیز موافقت کرده و خواسته در تمرینات این تیم حاضر شوم تا از نزدیک مرا زیر نظر داشته باشد.
عزت‌اللهی در پایان گفت: از انتقالم به اتلتیکومادرید خیلی خوشحالم و باید از زحمات تمام مربیانی که در این چند سال به من کمک کرده‌اند، تشکر کنم. تشکر ویژه‌ای هم از پدرم دارم که به پیشرفت من کمک زیادی کرد. همچنین باید از علیرضا پیکان و محسن حق‌شناس که به عنوان مدیربرنامه‌ها به من کمک کردند، تشکر کنم. امیدوارم بتوانم با عملکردم جواب محبت‌های تمام مربیانم را بدهم.

تاریخ ثبت مقاله: 1393/6/8    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1393/6/8
منبع: www.varzesh3.com
بازديد: 3,885
امتیاز: 300
نام کاربری نویسنده: ahmadfizik

 

امتیاز دهی

لطفا به مقاله فوق امتیاز دهید:


نظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل

 


کلمات کلیدی: اتلتیکو ، قرارداد ، ایرانی ، بازیکن ، جوان ، مادرید ، اسپانیا ، اروپا ، لالیگا

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان

 

نمونه سوالات آيين نامه راهنمايي و رانندگي ...

ايران سي ان ...