صفحه اصلیفروشگاه آنلاینپیگیری سفارشفروشندهکسب درآمد(بازاریاب)تالار گفتگودرج بنر ویژهایستگاه آگهیاخبار و مقالات واریز وجهدرباره ماتماس با ما

 

فوری: دایی از سرمربیگری پرسپولیس برکنار شد/ درخشان سرمربی موقت 6841

فوری: دایی از سرمربیگری پرسپولیس برکنار شد/ درخشان سرمربی موقت رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از برکناری علی دایی خبر داد.
به گزارش وبسایت نود، وی این خبر را تایید کرد و گفت: براساس تصمیم هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز حمید درخشان تیم را تحویل می گیرد.
حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس لحظاتی پیش با اشاره به نشست امروز هیات مدیره گفت: علی دایی از سمت سرمربیگری پرسپولیس برکنار شد و فعلا درخشان سرمربی شده است.
سیاسی در مورد تغییرات باشگاه پرسپولیس و جدایی علی دایی و علیرضا رحیمی گفت: من تغییر رحیمی را تائید نمی‌کنم ولی تصمیم هیات مدیره که امروز جلسه داشت، رفتن علی دایی است.
وی در باره جانشین علی دایی افزود: من انتخاب حمید درخشان را تائید می‌کنم. درخشان امروز تیم را تحویل گرفته و تمرین می‌دهد، هرچند هنوز قراردادی با ما امضا نکرده است.
رئیس هیات مدیره پرسپولیس در مورد اینکه آیا قرارداد درخشان موفتی است یا تا پایان فصل تاکید کرد: نمی‌دانم.
سیاسی در پایان در مورد اینکه فسخ قرارداد دایی از نظر مالی هزینه سنگینی برای باشگاه دارد، گفت: قطعا تبعات آن از تبعات نتایج تیم بیشتر نیست.

تاریخ ثبت مقاله: 1393/6/19    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1393/6/19
منبع: ali
بازديد: 3,940
امتیاز: 600
نام کاربری نویسنده: ali_asadi7

 

امتیاز دهی

لطفا به مقاله فوق امتیاز دهید:


نظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل

 


کلمات کلیدی: دایی ، درخشان ، اخراج ، پرسپولیس ، رحیمی ، سیاسی ، سرمربی ، علی دایی ، علیرضا رحیمی ، حمیدرضا سیاسی

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان

 

درج بنر ويژه ...

دانلودنمونه سوالات تستي وتشريحي آيين نامه راهنمايي و رانندگي ...