صفحه اصلیفروشگاه آنلاینپیگیری سفارشفروشندهکسب درآمد(بازاریاب)تالار گفتگودرج بنر ویژهایستگاه آگهیاخبار و مقالات واریز وجهدرباره ماتماس با ما

 

شرط ایران برای همکاری با آمریکا در جهت نابودی داعش 6859

شرط ایران برای همکاری با آمریکا در جهت نابودی داعش شرط ایران برای همکاری با آمریکا در جهت نابودی داعش: انعطاف پذیری 1+5 در قبال برنامه غنی سازی
یک مقام ایرانی گفت: ایران کشور بسیار بانفوذی در منطقه است و می تواند در مبارزه علیه تروریست های داعش موثر ظاهر شود. اما این جاده ای دو طرفه است، شما چیزی می دهید، در مقابل چیزی می گیرید.
یک مقام ارشد ایران گفت که تهران حاضر است با واشنگتن و متحدانش برای متوقف کردن داعش همکاری کند، اما در مقابل خواهان انعطاف پذیری بیشتری در مورد برنامه غنی سازی ایران است.
به گزارش انتخاب، این سخنان مقام ایرانی که خواستار عدم افشای نامش بود نشان دهنده ی آن است که جدا نگه داشتن مذاکرات هسته ای از بحران های منطقه ای چقدر دشوار است.
ایران نفوذ زیادی در عراق و سوریه که با تهاجم گروه تروریستی داعش مواجه شده، دارد. تهران پالس های مختلفی در مورد تمایلش به همکاری در جهت نابودی داعش فرستاده است.
مقامات ایرانی در گفتگوهای خصوصی نسبت به همکاری با آمریکا در مورد داعش که لزوما در میدان نبرد تعریف نمی شود، ابراز تمایل می کنند.
جان کری وزیر خارجه آمریکا گفت که ایران می تواند در نابودی داعش نقشی ایفا کند. اظهارات جان کری حکایت از تغییر موضع واشنگتن در قبال حضور ایران در عراق دارد.
یک مقام ایرانی گفت: ایران کشور بسیار بانفوذی در منطقه است و می تواند در مبارزه علیه تروریست های داعش موثر ظاهر شود. اما این جاده ای دو طرفه است، شما چیزی می دهید، در مقابل چیزی می گیرید.
وی اضافه کرد: داعش تهدیدی برای امنیت جهان است.
یک مقام ایرانی دیگر نیز ضمن تکرار این سخنان گفت که امریکا و متحدان غربی اش باید در مورد تعداد سانتریفیوژهای تهران انعطاف پذیری نشان دهند.

تاریخ ثبت مقاله: 1393/6/30    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1393/6/30
منبع: رویترز
بازديد: 3,933
امتیاز: 600
نام کاربری نویسنده: masoudfre

 

امتیاز دهی

لطفا به مقاله فوق امتیاز دهید:


نظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل

 


کلمات کلیدی: داعش ، همکاری ایران و آمریکا ، جنگ علیه داعش ، گروهک اسلامگرای داعش ، توافق ایران و آمریکا ، اتحاد ایران و آمریکا برای نابودی داعش ، تصاویر داعش ، سران داعش ، شرط ایران برای همکاری با آمریکا ،

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان

 

فروشگاه ساز شبيه ديجي کالا با 92 درصد تخفيف ...

ايران سي ان ...