صفحه اصلیفروشگاه آنلاینپیگیری سفارشفروشندهکسب درآمد(بازاریاب)تالار گفتگودرج بنر ویژهایستگاه آگهیاخبار و مقالات واریز وجهدرباره ماتماس با ما

 

جام جهانی 2022 قطر در نوامبر و دسامبر برگزار خواهد شد. 7190

جام جهانی 2022 قطر در نوامبر و دسامبر برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا از ساکرنت، فیفا، هفته آینده در دوحه جلسه ای برگزار خواهد کرد و درباره برگزاری جام جهانی در زمستان نظراتی اعلام و درباره آن تصمیم گیری خواهد کرد و قرار است کمیته اجرایی فیفا، در ماه مارس در زوریخ این تصمیم را به تصویب برساند.
سپ بلاتر رئیس کنونی فیفا، قبلا اعلام کرده بود که برگزاری این تورنمنت به دلیل هوای گرم قطر و درجه حرارت تقریبا 50 درجه تابستان، در ماه های ژوئن و ژوئیه امکان پذیر نخواهد بود.
اتحادیه باشگاه اروپا و اتحادیه لیگ فوتبال حرفه ای اروپا پیشنهاد خود را برای برگزاری جام جهانی در ماه های آوریل و مه 2022، و یا مه و ژوئن 2022 به فیفا ارائه کردند که به نظر می آید این پیشنهادها مورد قبول واقع نشده است.

تاریخ ثبت مقاله: 1393/12/1    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1393/12/1
منبع: http://www.irna.ir/fa/News/81513193/
بازديد: 3,471
امتیاز: 0
نام کاربری نویسنده: saeid7096

 

امتیاز دهی

لطفا به مقاله فوق امتیاز دهید:


نظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل

 


کلمات کلیدی: جام جهانی ، جام جهانی 2022 قطر ، جام جهانی قطر ، فدراسیون بین المللی فوتبال ، فیفا ، قطر ، سپ بلاتر

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان

 

دانلودنمونه سوالات تستي وتشريحي آيين نامه راهنمايي و رانندگي ...

ايران سي ان ...