صفحه اصلیفروشگاه آنلاین پیگیری سفارشفروشندهکسب درآمد(بازاریاب)تالار گفتگودرج بنر ویژهایستگاه آگهیاخبار و مقالاتواریز وجهدرباره ماتماس با ما

مقاله اقتصاد کلان زبان انگلیسی همراه با ترجمه

7252
قیمت: 420,000 ریال
مقاله اقتصاد کلان زبان انگلیسی همراه با ترجمه
مربوط به رشته مدیریت و حسابداری در زمینه اقتصاد و امار- سال چاپ 2003
مقاله انگلیسی درباره اقتصاد کلان شامل 42 صفحه پی دی اف همراه با فایل ترجمه به صورت فایل پی دی اف و ورود

چکیده

جواب سوال تیتر این است: مقدار زیاد. در این مقاله، من استدلال کردم که تاریخ اقتصاد کلان در مدت قرن بیستم می تواند به سه دوره تقسیم شود:

قبل 1940. دوره شناسایی، جایی که اقتصاد کلان هنوز اقتصاد کلان نیست، بلکه تئوری پولی در یک طرف، و تئوری چرخه تجاری از طرف دیگر است. دوره­ای که همه اجزاء حقوق و کمی بیشتر توسعه پیدا کرده است. اما همچنین یک دوره  بی­نظمی به دلیل فقدات چارچوب یکپارچه حکمفرما بود.

از 1940 تا 1980.  یک دوره استحکام. دوره­ای که یک چارچوب یکپارچه توسعه پیدا کرده بود، با IS-LM شروع می­شود، همه راه­های به سمت مدل های تعادل عمومی پویا است و برای توضیح نقش بی­نظمی و انتشار مکانیسم نوسانات بکار می رود. اما یک ساختار با انحراف آچیل[1]، اساسا خیلی اتفاقی یک رفتار معیوب را به سمت بحرانی در اواخر دهه 1970 هدایت کرد.

بعد از 1980. یک دوره جدید شناسایی، بر نقش معایب اقتصاد کلان، از ارتباط تنظیم قیمت غیرواقعی تا نقص بازار، اطلاعات نامتقارن، تحقیق و چانه­زنی در بازار غیر متمرکز متمرکز بود. شناسایی اغلب احساسی شبیه آشفتگی است. اما به دنبال آن ممکن است یک از سودمندترین دوره­ها تحقیقات در اقتصاد کلان باشد.

اولیور بلنچارد

بخش اقتصاد

مشاهده سایر محصولات این فروشنده

مقاله اقتصاد کلان زبان انگلیسی همراه با ترجمه
تاریخ ثبت: 1394/1/21    تاریخ به روزرسانی: 1395/7/29
قیمت: 420,000 ریال
بازديد: 10,653
حجم فایل: 3.72 مگابایت
فروشنده: easydownlod


لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلود


کلمات کلیدی: اقتصاد کلان ، بازار کالا ، بازار مالی ، دوره های اقتصاد کلان ، رکود اقتصادی ، مدل IS ،LM ،

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستاننظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل