صفحه اصلیفروشگاه آنلاین پیگیری سفارشفروشندهکسب درآمد(بازاریاب)تالار گفتگودرج بنر ویژهایستگاه آگهیاخبار و مقالاتواریز وجهدرباره ماتماس با ما

دانلود مقاله انواع هوش و هوش مصنوعی

7580
قیمت: 60,000 ریال
دانلود مقاله انواع هوش و هوش مصنوعی


دانلود مقاله انواع هوش و هوش مصنوعی

تعریف هوش

بطور کلی تعاریف متعددی را که توسط روان شناسان برای هوش ارائه شده است، می‌توان به سه گروه تربیتی (تحصیلی) ، تحلیلی و کاربردی تقسیم کرد.

هوش مصنوعی (artificial intelligence) را باید عرصهٔ پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانشها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست. ریشه‌ها و ایده‌های اصلی آن را باید در فلسفه، زبان‌شناسی، ریاضیات، روان‌شناسی، نورولوژی، و فیزیولوژی نشان گرفت و شاخه‌ها، فروع، و کاربردهای گونه‌گونه و فراوان آن را در علوم رایانه، علوم مهندسی، علوم زیست‌شناسی و پزشکی، علوم ارتباطات و زمینه‌های بسیار دیگر.

هدف هوش مصنوعی بطور کلی ساخت ماشینی است که بتواند «فکر» کند. اما برای دسته بندی و تعریف ماشینهای متفکر، می‌بایست به تعریف «هوش» پرداخت. همچنین به تعاریفی برای «آگاهی» و «درک» نیز نیازمندیم و در نهایت به معیاری برای سنجش هوش یک ماشین نیازمندیم.

با وجودی که برآورده سازی نیازهای صنایع نظامی، مهم‌ترین عامل توسعه و رشد هوش مصنوعی بوده‌است، هم اکنون از فراورده‌های این شاخه از علوم در صنایع پزشکی، رباتیک، پیش بینی وضع هوا، نقشه‌برداری و شناسایی عوارض، تشخیص صدا، تشخیص گفتار و دست خط و بازی‌ها و نرم افزارهای رایانه‌ای استفاده می‌شود

مباحث هوش مصنوعی پیش از بوجود آمدن علوم الکترونیک، توسط فلاسفه و ریاضی دانانی نظیر بول (Boole) که اقدام به ارائه قوانین و نظریه‌هایی در باب منطق نمودند، مطرح شده بود. در سال ۱۹۴۳، با اختراع رایانه‌های الکترونیکی، هوش مصنوعی، دانشمندان را به چالشی بزرگ فراخواند. بنظر می‌رسید، فناوری در نهایت قادر به شبیه سازی رفتارهای هوشمندانه خواهد بود.

فهرست مطالب :

تعریف هوش 1

تعریف تربیتی هوش 1

تعریف تحلیلی هوش 1

تعریف کاربردی هوش 2

تاریخچه مطالعات مربوط به هوش 2

عوامل موثر بر هوش 3

انواع آزمونهای هوش 3

طبقات هوش 4

هوش چندگانه 4

پوستر 4

صوت 4

نمایش دادن 5

موسیقی 5

هوش هیجانی 5

اندازه‌گیری هوش هیجانی 6

هوش معنوی 7

هوش مصنوعی 10

فلسفۀ هوش مصنوعی 13

مدیریت پیچیدگی 14

سیستم‌های خبره 16

عامل‌های هوشمند 16

آینده هوش مصنوعی 17

تاریخ هوش مصنوعی 17

جان مك كارتی 19

هدف هوش مصنوعی 20

هوش مصنوعی و هوش انسانی 20

ویژگی های هوش مصنوعی 21

هوش مصنوعی ترکیبی 23

دین و هوش مصنوعی 27

اشاره 27

بررسی آزمون 30

دستكاری نمادها 31

دو فرضیه در هوش مصنوعی 32

استدلال اتاق چینی 33

دین و برداشت مكانیكی از تفكر 38

منابع 42

تابستان 94مشاهده سایر محصولات این فروشنده

دانلود مقاله انواع هوش و هوش مصنوعی
تاریخ ثبت: 1394/6/25    تاریخ به روزرسانی: 1394/6/28
قیمت: 60,000 ریال
بازديد: 7,012
حجم فایل: 0.06 مگابایت
فروشنده: download products


لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلود


کلمات کلیدی: دانلود ، مقاله ،انواع ،هوش ، هوش مصنوعی ،مصنوعی ،پروژه

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستاننظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل

  

 


نمونه سوالات آيين نامه راهنمايي و رانندگي ...

تبليغات پاپ آپ ...