صفحه اصلیفروشگاه آنلاین پیگیری سفارشفروشندهکسب درآمد(بازاریاب)تالار گفتگودرج بنر ویژهایستگاه آگهیاخبار و مقالاتواریز وجهدرباره ماتماس با ما

نکات مهم در بازاریابی اثربخش

7592
قیمت: 29,999 ریال
نکات مهم در بازاریابی اثربخش
نکات مهم در بازاریابی اثربخش

این کتاب الکترونیکی، یک مجموعه بسیار بی نظیر آموزشی برای شماست، که بدنبال کسب درآمد از اینترنت هستید و میخواهید از طریق بازاریابی در اینترنت به فروش بالا دست پیدا کنید.

بازاریابی اثربخش یک روند جامع برای کسب درآمد بیشتر است و در آن شما باید تمام مراحل کسب درآمد را از تبلیغات و معرفی محصول گرفته تا شناخت بازارهدف و قیمت گذاری و فروش را در نظر بگیرید و آن را به بهترین شکل انجام دهید.

کسانیکه از بازاریابی اثربخش استفاده میکنند می دانند که با استفاده از آن میتوانند خیلی راحت تر از بقیه رقبای خودشان به فروش دست پیدا کنند و درآمدشان را افزایش دهند.

پس شما هم بهترست که هم اکنون روند بازاریابی اثربخش را پی بگیرید و به درآمد بیشتر دست پیدا کنید اما...؟!
در این مسیر باید نکات مهمی را درنظر بگیرید و آنها را بشناسید تا بتوانید مانند تمام افرادی که همین حالا دارند از بازاریابی اثربخش و رعایت نکات آن کسب درآمد میکنند، به درآمد خوب دست پیدا کنید و در مسیر بازاریابی اثربخش خودتان به موفقیت دست یابید.

این نکات مهم در بازاریابی اثربخش را میتوانید با مطالعه این کتاب یاد بگیرید و به آنها عمل کنید و درآمدتان را افزایش دهید.


مشاهده سایر محصولات این فروشنده

نکات مهم در بازاریابی اثربخش
تاریخ ثبت: 1394/7/1    تاریخ به روزرسانی: 1396/2/6
قیمت: 29,999 ریال
بازديد: 11,746
حجم فایل: 0.23 مگابایت


لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلود


کلمات کلیدی: بازاریابی ،101 نکته در بازاریابی اثربخش ،آموزش بازاریابی ،نکات مهم بازاریابی ،کسب درآمد از بازاریابی ،بازاریابی اثربخش ،بازاریابی شبکه ای ،بازاریابی اینترنتی ،

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستاننظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل