صفحه اصلیفروشگاه آنلاین پیگیری سفارشفروشندهکسب درآمد(بازاریاب)تالار گفتگودرج بنر ویژهایستگاه آگهیاخبار و مقالاتواریز وجهدرباره ماتماس با ما

مجموعه ده تمرین سالیدورکس

8393
قیمت: 300,000 ریال
مجموعه ده تمرین سالیدورکس
سالیدورکس یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی در زمینه های مختلف طراحی ، نقشه کشی و مدل سازی به صورت سه بعدی و همچنین مونتاز کاری می باشد.

در فایل پیوست ، 10 نمونه تمرین ساده در محیط سالیدورکس رسم شده است و برای شما آماده شده تا با باز کردن آنها در محیط سالیدورکس بتوانید قطعات مختلف را مشاهده کرده و سپس عملیات هایی نظیر تحلیل نیرویی و فشاری و دمایی را بر روی آنها اعمال کنید. 

همچنین این نمونه های رسم شده برای تمرین تغییرات ابعادی بسیار مناسب بوده و می توان با تغییرات ابعادی در آنها مشکلات ناشی از اشتباهات را در نرم افزار مشاهده کنید.

همچنین می توان از روی نمونه های رسم شده با کمک نرم افزار نقشه سه نما را تهیه نمود.

توجه : نمونه های رسم شده به صورت شماتیک بوده و کلیه ابعاد آنها فرضی و هیچگونه استناد صنعتی ندارد. همچنین فایل پیوست فقط حاوی نمونه های رسم شده در نرم افزار می باشد و کلیه تمرینات ذکر شده توسط کاربر باید انجام شود. 

بدیهی است تمامی فایل های پیوست با استفاده از ورژن های مختلف نرم افزار سالیدورکس قابل مشاهده و باز شدن هستند.


مشاهده سایر محصولات این فروشنده

مجموعه ده تمرین سالیدورکس
تاریخ ثبت: 1396/1/16    تاریخ به روزرسانی: 1396/1/16
قیمت: 300,000 ریال
بازديد: 7,573
حجم فایل: 1.44 مگابایت


لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلود


کلمات کلیدی: سالیدورکس ، تمرین نقشه کشی ، تمرین مدل سازی ، تمرین تحلیل مواد ، نقشه کشی ، سه نما ، سه بعدی ، نقشه

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستاننظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل