ایران سی ان
سوسيس پپروني مرغ ارگانيک

سوسيس پپروني مرغ ارگانيک

روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: یزد
قیمت: 60,000 تومان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 45,000 تومان
برای خرید 10 عدد به بالا، 5 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

توجه: فروش و عرضه این محصول ویژه هموطنان ساکن شهر یزد می باشد

سوسیس پپرونی کاملا ارگانیک در فروشگاه نیتا پروتئین با استفاده از بهترین مواد اولیه و بدون هیچگونه مواد نگهدارنده و از فیله سینه و ران مرغ تازه تولید می شود.

فروشگاه نیتا پروتئین با فرمولاسیون عالی اقدام به تولید انواع سوسیس و کالباس می کند و شما بدون نگرانی از مضرات سوسیس و کالباس ، در فست فود و غذاهای خود از آن استفاده می کنید.

تولید سوسیس کالباس ارگانیک یزد

زمان تولید و عرضه محصولات نیتا پروتئین

به دلیل عدم استفاده از هیچگونه مواد نگهدارنده و شیمیایی تولید و پخت در روز سه شنبه هر هفته انجام و سفارش های شما در روز چهارشنبه کاملا رایگان برای شما ارسال خواهد گردید.

قیمت سوسیس خانگی

فروشگاه سوسیس کالباس ارگانیک نیتا پروتئین ، بعنوان بهترین مارک سوسیس و کالباس معمولی، پنیری ، هات داگ ، پپرونی و …. در کنار شماست تا با هرچه بهتر برگزار کردن مهمانی ها و وعده های غذایی تان طعم بی نظیر سلامتی را به عزیزانتان هدیه کنید. سوسیس کالباس ارگانیک و خوشمزه را در نیتا پروتئین تجربه کنید و بدون نیاز به خرید سوسیس خارجی ، از بهترین مارک سوسیس ایرانی خرید کنید.سوسیس و کالباس خانگی

خرید سوسیس کالباس ارگانیک

تمامی فراورده های تولید درنیتا پروتئین ، بدون استفاده از مواد نگهدارنده بوده و طعم بی نظیری به غذاهای شما میدهد. ما نیز مانند شما دغدغه ی سلامتی سوسیس و کالباس را داریم و دلمان میخواهد از سوسیس و کالباس خانگی و دست ساز لذت ببریم. دغدغه ی ما ، سلامتی شماست. همین حالا برای خرید سوسیس و کالباس دست ساز نیتا پروتئین اقدام کنید.

سوسيس پپروني مرغ ارگانيک
سوسيس پپروني مرغ ارگانيک
سوسيس پپروني مرغ ارگانيک
محصول: سوسيس پپروني مرغ ارگانيک
تاریخ به روزرسانی: 1400/3/5
ابعاد: 20 * 10 * 5 سانتیمتر
وزن: 500 گرم
قیمت: 45,000 تومان
فروشنده: نیتا پروتئین
تلفن فروشنده: 09132579722
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره سوسيس پپروني مرغ ارگانيک نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سوسیس ، کالباس ، سوسیس ارگانیک ، کالباس ارگانیک ، سوسیس مرغ ، سوسیس خوشمزه ، سوسیس آلمانی ، سوسیس با گوشت خالص ، سوسیس پپرونی ، پپرونی
پشتیبانی: نیتا پروتئین
09132579722
پشتیبانی
پشتیبانی