ایران سی ان
سوسيس بوقلمون ارگانيک

سوسيس بوقلمون ارگانيک

وضعیت:
فروشنده: نیتا پروتئین
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: یزد
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

توجه: فروش و عرضه این محصول ویژه هموطنان ساکن شهر یزد می باشد

سوسیس بوقلمون کاملا ارگانیک در فروشگاه نیتا پروتئین با استفاده از بهترین مواد اولیه و بدون هیچگونه مواد نگهدارنده و از فیله سینه بوقلمون تازه تولید می شود.

فروشگاه نیتا پروتئین با فرمولاسیون عالی اقدام به تولید انواع سوسیس و کالباس می کند و شما بدون نگرانی از مضرات سوسیس و کالباس ، در فست فود و غذاهای خود از آن استفاده می کنید.

تولید سوسیس کالباس ارگانیک یزد

زمان تولید و عرضه محصولات نیتا پروتئین

به دلیل عدم استفاده از هیچگونه مواد نگهدارنده و شیمیایی تولید و پخت در روز سه شنبه هر هفته انجام و سفارش های شما در روز چهارشنبه کاملا رایگان برای شما ارسال خواهد گردید.

قیمت سوسیس خانگی

فروشگاه سوسیس کالباس ارگانیک نیتا پروتئین ، بعنوان بهترین مارک سوسیس و کالباس معمولی، پنیری ، هات داگ ، پپرونی و …. در کنار شماست تا با هرچه بهتر برگزار کردن مهمانی ها و وعده های غذایی تان طعم بی نظیر سلامتی را به عزیزانتان هدیه کنید. سوسیس کالباس ارگانیک و خوشمزه را در نیتا پروتئین تجربه کنید و بدون نیاز به خرید سوسیس خارجی ، از بهترین مارک سوسیس ایرانی خرید کنید.سوسیس و کالباس خانگی

خرید سوسیس کالباس ارگانیک

تمامی فراورده های تولید درنیتا پروتئین ، بدون استفاده از مواد نگهدارنده بوده و طعم بی نظیری به غذاهای شما میدهد. ما نیز مانند شما دغدغه ی سلامتی سوسیس و کالباس را داریم و دلمان میخواهد از سوسیس و کالباس خانگی و دست ساز لذت ببریم. دغدغه ی ما ، سلامتی شماست. همین حالا برای خرید سوسیس و کالباس دست ساز نیتا پروتئین اقدام کنید.

سوسيس بوقلمون ارگانيک
سوسيس بوقلمون ارگانيک
محصول: سوسيس بوقلمون ارگانيک
تاریخ به روزرسانی: 1400/9/19
ابعاد: 20 * 10 * 5 سانتیمتر
وزن: 500 گرم
فروشنده: نیتا پروتئین
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره سوسيس بوقلمون ارگانيک نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سوسیس ، کالباس ، سوسیس ارگانیک ، کالباس ارگانیک ، سوسیس مرغ ، سوسیس خوشمزه ، سوسیس آلمانی ، سوسیس با گوشت خالص ، سوسیس پپرونی ، پپرونی ، بوقمون ، سوسیس بوقلمون ، سوسیس بوقلمون ارگانیک