ایران سی ان
کسب درآمد با فروش فایل های دانلودی

کسب درآمد با فروش فایل های دانلودی


تاریخ بروزرسانی: 1 سال قبل
صاحب آگهی: ایران سی ان
ایمیل: myirancn at gmail.com
آدرس: يزد ، شرکت ايران سي ان
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

کسب درآمد به روش ایجاد فروشگاه فایل

راه مهم کسب درآمد در ایران سی ان ایجاد فروشگاه اختصاصی فایل است ، با ثبت نام در بخش فروشندگان ایران سی ان یک فروشگاه فایل ایجاد می کنید که کاملا مدیریت ان در اختیار شماست ، هر فایل ارزشمندی که مالک آن هستید و اجازه فروش ان را دارید و محتوای فایل قانونی است را می توانید در فروشگاه خودتان با عکس و متن معرفی کنید و مشتری ابتدا هزینه را پرداخت می کند سپس می تواند فایل را دانلود کنند.


در این روش شما فایل را آماده کرده و آن را در سایت با قیمتی مشخص قرار می دهید. فایل های انتخابی شما می توانند شامل هر موضوعی و با هر فرمتی باشند.

نمونه هایی از انواع فایل هایی که می توانید برای فروش انتخاب کنید عبارتند از:

1. انواع مقاله های علمی

2. انواع پروژه های دانشگاهی

3. نمونه سوال های استخدامی

4. نرم افزار های چند رسانه ای

5. نرم افزار های گوشی

6. طرح های توجیحی

7. طرح کارآفرینی

8. نتایج آزمایشگاهی

9. نمونه سوالات کنکور

10. انواع طرح های فتوشاپ

11. انواع قالب های سایت

12. برنامه ها و نرم افزارهای مختلف

13. مطالب ادبی خودتان

14. انواع نقشه ها

15. گزارش های کارآموزی

16. انواع فلش کارت با موضوعات مختلف

17. کتاب و یا مطلب آموزشی که خودتان خالق آن ها هستید

18. پاورپوینت با موضوعات مختلف


آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت

همانطور که مشاهده می کنید موضوعات بسیار زیادی وجود دارد که می توانید در آن زمینه ها فایل آماده کرده و آن ها را در فروشگاه فایل خود به فروش برسانید. یکی از بزرگترین ویژگی های فایل، فاسد نشدنی بودن آن است. به این صورت که اگر شما یک فایل را آماده و در فروشگاه فروش فایل خود قرار دهید، فایل شما برای همیشه روی اینترنت وجود داشته و شما می توانید از آن کسب درآمد کنید.

امروزه یکی از هوشمندانه ترین کسب درآمد ها در دنیا، کسب درآمد به شیوه غیرفعال، نظیر این شیوه است. به صورت بسیار خلاصه این روش را می توان پاسخی به نیاز تعداد زیادی افراد جستجو کننده در اینترنت دانست که به دنبال فایل های خاصی هستند و شما با ایجاد آن فایل ها می توانید به درآمد می رسید.


دستورالعمل اجرایی

در سایت ایران سی ان عضو شوید.

برای کسب درآمد از طریق فروش فایل، باید ابتدا در سایت عضو شوید. با عضویت در این سایت یک پنل و فروشگاه سئو شده مختص خودتان، در اختیارتان قرار می گیرد تا بتوانید پس از آپلود فایل های خود، توضیحات کاملی در رابطه با فایل ها داده و آن ها را به فروش برسانید.

پس از آن که در این سایت عضو شدید باید فایل های خوب و کاربردی را در فروشگاه خود قرار دهید. از روش های زیر می توانید برای به وجود آوردن فایل های جذاب استفاده کنید.

1. این فایل ها را از دوستان و آشنایان بگیرید.

2. خودتان فایل آموزشی در زمینه های مختلف تهیه کنید.

3. از سایت های مختلف در زمینه یک موضوع مطلب جمع آوری و به صورت یک فایل بفروش برسانید.

4. نرم افزارهای مختلف را امتحان زده و بهترین آن ها را به صورت مجموعه برای فروش بگذارید.

5. از جزوه های دانشگاهی خود اسکن گرفته و برای فروش بگذارید.

6. از نمونه سوال های دروس مختلف اسکن و یا عکس گرفته و برای فروش بگذارید.

7. از سایت هایی که کتب مختلف را به صورت رایگان می فروشند، کتاب هایی را که در یک زمینه خاص جمع آوری و با قیمت مناسب بفروش بگذارید.

8. مطالب آموزشی در زمینه های مختلف را به صورت فایل جمع آوری کنید.

9. در مورد هر مطلبی که تخصص دارید. مطالبی را نوشته و تجربیات خود را برای فروش بگذارید. سعی کنید فایل های انتخابی تان در یک موضوع خاص باشد. این موضوع به آن دلیل دارای اهمیت است که مشتری های شما زمانی که وارد فروشگاه فروش فایل شما می شوند، تصویر شفافی از فایل هایی که برای فروش قرار داده اید، داشته باشند. اگر می خواهید درآمد بالایی از این طریق داشته باشید، باید هر روز همانند زمانی که سر کار می روید، ساعاتی را به جمع آوری مطالب و آماده کردن فایل اختصاص دهید. به این ترتیب فروشگاه شما پس از مدت اندکی، پر از فایل های منحصر به فرد می شود.

بازاریابی فایل های تان

شروع به بازاریابی فایل های خود از طریق شبکه های اجتماعی، وبلاگ، تبلیغات اینترنتی و غیره کنید. هر چه بتوانید ترافیک بیشتری برای فروشگاه خود ایجاد کنید، موتورهای جستجو نظیر گوگل نیز فروشگاه شما را در رتبه های بالاتری نشان می دهد.

بازاریابی فایل های دیگران

گاهی اوقات شما فایل مناسبی برا فروش ندارید یا دارای یک وبلاگ و سایت هستید. شاید هم هوش بازاریابی بالایی داشته و بتوانید از طریق بازاریابی فایل های دیگران به کسب درآمد بپردازید. در این حالت می توانید از طریق درصدی که فروشندگان برای بازاریابان فایل های خود قرار می دهند، به درآمد های بالای ماهیانه و یا حتی روزانه دست پیدا کنید.

زیر مجموعه گیری کنید

در صورتی که بتوانید افرادی را به این سیستم معرفی کنید، درصد مشخصی از درآمد آن ها به صورت همیشگی به حساب شما واریز خواهد شد. افراد بسیاری وجود دارند که با چند ماه زیر مجموعه گیری از روش های مختلف، همانند استفاده از شبکه های اجتماعی و تبلیغات اینترنتی به جذب تعداد زیادی زیر مجموعه پرداخته و درآمد همیشگی از فروش زیر مجموعه برای خود ایجاد می کنند.

درآمد ماهیانه از این طریق چقدر می تواند باشد؟

در این روش میزان درآمد بسته به شرایط فایل ها، سئو، لینک دهی، معرفی محصولات، تبلیغات و به ویژه کیفیت فایل ها متفاوت است. به طور معمول فروش هر فایل با کیفیت در سایت های فروش فایل از 1 تا 20 بار متغیر است.

اگر میانگین 10 بار فروش را در نظر بگیرید و قیمت هر فایل را به طور میانگین 10 هزار تومان فرض کنید، میانگین درآمد حاصل از فروش مستقیم شما در هر روز 100 هزار تومان می شود. حال فرض کنید، اگر به جای یک فایل، 20 فایل خوب داشته باشید، درآمد ماهیانه شما چه مقدار خواهد شد؟بله 60 میلیون تومان!

اگر شما هیچ فایلی برای فروش نداشته یا علاوه بر فایل های خودتان، بخواهید از فایل های خوب دیگران نیز کسب درآمد داشته باشید، می توانید از سیستم همکاری در فروش سایت ها استفاده کنید.


نکاتی برای پیشرفت کار

1. اگر به صورت حرفه ای می خواهید از این طریق به کسب درآمد بپردازید، بهتر است تا روی یک موضوع مشخص مانند پاورپوینت کتاب های دبیرستان تمرکز داشته باشید. با توجه به تغییر مدل های تدریس و استفاده از کامپیوتر در مدارس، فروش این پاورپوینت ها با استقبال زیادی رو به رو شده است.

2. برای داشتن فروش بالا باید فایل های تان علاوه بر کمیت، دارای کیفیت مطلوبی نیز باشند.

3. آشنایی داشتن با سیستم دانلودی همانند تورنت (یافتن و دانلود فایل های بسیار نایاب) می تواند فایل های بسیار با ارزشی را برای تان به ارمغان آورد که بازاریابان بسیاری حاضر به فروش آن ها برای شما شوند.

4. قرار دادن پورسانت های بالا نظیر 50 درصد می تواند بازاریابان بسیاری را تشویق کند تا فایل های شما را برای بازاریابی خود انتخاب کنند و نتیجه آن سودی است که به راحتی به شما خواهد رسید.

کیفیت خدمات و پشتیبانی پاسخگو

خدمات ایران سی ان برپایه کیفیت و تضمین بهترین عملکرد توسعه پیدا می کنند با ایجاد فروشگاه در ایران سی ان تجربه موفقی از خدمات و پشتیبانی خواهید داشت

افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر

انجام امور بهینه سازی موتورها جستجو برای افزایش فروش و استفاده از شبکه همکاری در فروش ایران سی ان که توسط تعداد زیادی بازاریاب تبلیغ محصول شما انجام میشود نتیجه ای مطلوب از فروش بیشتر را برای شما به ارمغان خواهد آورد

امنیت اطلاعات و امانتداری

ایران سی ان درعمل اثبات کرده است امانتدار اطلاعات و فایل فروشندگان به بهترین شکل است و با انجام وظیفه نگهداری امن فایل های فروشندگان پاسخ اعتماد هزاران مدیرفروشگاه را به بهترین شکل داده است

واریز به موقع و انجام تعهدات مالی

انجام تعهدات مالی بدون تاخیر و به شکل صحیح از مهمترین فعالیت های روزانه ایران سی ان است که بصورت روزانه در چندین نوبت واریز به حساب مدیران فروشگاه انجام می شود و درآمد شما به راحتی به حساب بانکیتان منتقل میشود


کسب درآمد با فروش فایل های دانلودی
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره کسب درآمد با فروش فایل های دانلودی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: فایل ، فروش فایل ، کسب درآمد ، کسب درآمد با فروش فایل ، فایل های دانلودی ، کسب درامد یا فروش فایل های دانلودی