ایران سی ان

نسل چهارم کیت‌های حافظه 64 گیگابایتی G.Skill رسما معرفی شدند

نویسنده:
1 شهریور 93 ساعت 17:44
نسل چهارم کیت‌های حافظه 64 گیگابایتی G.Skill رسما معرفی شدند
کیت‌های حافظه رم DDR4 جدید G.Skill قول هماهنگی با اکثر مادربوردهای X99 و پردازنده‌های هسول E اینتل را داده‌اند.
وقتی که پردازنده‌های هسول E به بازار وارد شدند، بزرگ‌ترین فکر و ذکر شما یافتن یک حافظه رم پرقدرت و درخور چنین پردازنده ای است. خب، دیروز G.SKILL همان چیزی را که مدت‌ها در انتظارش بودید به شکل رسمی معرفی کرده است.
این شرکت دیروز رسما از نسل چهارم کیت‌های مموری Ripjaws DDR4 خود رونمایی کرد. این ماژول‌ها دارای یک طراحی جدید به منظور دفع هر چه بیشتر گرما هستند و در رنگ‌های مختلف به بازار وارد خواهند شد.

نسل جدید این حافظه‌ها فرکانس‌های مختلفی را از بازه 2133MHz تا 3200MHz شامل می‌شوند و شامل ظرفیت‌های 16 گیگابایت (چهار عدد چهار گیگابایت)، 32 گیگابایت (چهار عدد هشت گیگابایت یا هشت عدد چهار گیگابایت) و 64 گیگابایت (هشت عدد هشت گیگابایت) می‌شوند. با این حساب پلتفرم‌های X99 شما بیش از حد موردنیازشان حافظه در دسترس خواهند داشت.این حافظه‌های DDR4 همچنین دارای ولتاژ ریت بسیار پایین 1.2 ولت برای کیت‌های زیر 2800MHz و 1.35 ولت برای مدل‌های 3000MHz به بالاست. همچنین حافظه‌های نیرومند و پرظرفیت بالاتر از 2400MHz همگی از اینتل XMP 2.0 به جهت تیونینگ اتوماتیک و بدون مشکل پشتیبانی می‌کنند.

Ripjaws 4 در رنگ‌های قرمز، آبی، و مشکی به بازار عرضه می‌شوند و چون نسل پیشین خود دارای یک بلندی 40 میلی‌متری هستند. قیمت آن نیز از 260 دلار آغاز می‌شود و تا 530 دلار می‌رسد.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نسل چهارم کیت‌های حافظه 64 گیگابایتی G.Skill رسما معرفی شدند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کیت‌های ، حافظه رم DDR4 ، جدید ، G.Skill ، مادربوردهای X99 ، پردازنده‌های هسول E ، اینتل