ایران سی ان

اظهارات جنجالی شهرام شب‌پره: سیاوش قمیشی کلاه‌بردار است و در کنسرت‌ها

10 شهریور 93 ساعت 23:15
اظهارات جنجالی شهرام شب‌پره: سیاوش قمیشی کلاه‌بردار است و در کنسرت‌ها
چند هفته‌ای است که شبکه‌ی فارسی‌1 با الگو برداری از تاک‌شوهای معروف آمریکایی‌، شوی شبانه‌ای به روی آنتن می‌فرستد و طی این مدت چهره‌های قبل توجهی مهمان این برنامه بوده‌اند؛ از حمید استیلی مربی ایرانی فوتبال گرفته تا نوید نگهبان بازیگر ایرانی سریال هوملند (میهن) و مکسول خواننده‌ی معروف سبک R&B و برنده‌ی جایزه گرمی.

هفته‌ی گذشته شهرام شب‌پره ستاره‌ی موسیقی پاپ مهمان این برنامه بود و با اظهارات صریح و جنجالی خود درباره‌ی سیاوش قمیشی و موسیقی رپ، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را به هم ریخت.

به گزارش “کافه سینما”، شب‌پره در این برنامه از کارنامه‌ی پنجاه ساله‌ی خود گفت و به این که خواننده‌ی ترانه‌های شش و هشت و ستاره‌ی جشن‌های عروسی است، افتخار کرد. وی در بخشی از صحبت‌های خود به سیاوش قمیشی شدیدا تاخت.
به عقیده شهرام، قمیشی کلاه‌برادر است و برای شعور و احساسات مردم ارزش قائل نیست و تنها به دنبال راهی است که درآمد بیشتری از قراردادهایش به جیب بزند. قمیشی در کنسرت‌هایش زنده نمی‌خواند و روی تمام آهنگ‌ها لب می‌زند و به‌جای استفاده از موسیقی زنده، به گارسن‌ و آدم‌های متفرقه پول کمی می‌دهد تا روی صحنه‌ ادای ساز زدن را در بیاورند! شب‌‌پره هم‌چنین سیاوش قمیشی را انسان مادی و بی‌محبتی خواند که خیرش حتی به پسر خودش هم نمی‌رسد.
شب‌پره در صحبت‌های خود اشاره کرد که می‌داند این حرف‌هایش واکنش‌های تندی را از سوی هواداران قمیشی به همراه دارد اما تاکید کرد که پای حرفش می‌ایستد.
در ادامه‌ی برنامه نیز شب‌پره به ماجرای توهین‌ها و فحاشی طرفداران رپ فارسی به خودش پرداخت و توضیح داد که با هیچ خواننده و رپری در ایران مشکل ندارد و مشوق همه‌ی آنهاست. اما به طور کلی موافق سبک رپ نیست و این موسیقی را حتی با وجود فعالیت برادرش شهبال شب‌پره در زمینه‌ی رپ، مغایر با فرهنگ کلی مردم ایران خواند و تاکید کرد که رپ هرگز نمی‌تواند از سطح محدودی فراتر برود و در دل اکثریت جامعه‌ی ایرانی نفوذ کند.
صحبت‌های شهرام‌ شب‌پره واکنش‌های متفاوتی را از سوی کاربران ایرانی در شبکه‌های مجازی و وب‌سایت‌های مختلف به همراه داشته‌است. سیاوش قمیشی هم هنوز شخصا نسبت به این صحبت‌ها واکنشی نشان نداده‌است.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره اظهارات جنجالی شهرام شب‌پره: سیاوش قمیشی کلاه‌بردار است و در کنسرت‌ها نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
ب ربیعی کد: 64

جدی؟
اتفاقا منم توی پشت صحنه ی ترانه ی پرنده با همخوانی و معین یه جنبه ی بد اخلاقی ازش دیدم
اینو که گفتی شَکَم بیشتر شد...

پاسخ
1393/6/26
ans_result_64
کلمات کلیدی: سیاوش قمیشی ، شهرام شب‌پره ، خوانندگی ، رپ ، جنجالی ، موسیقی ، کلاهبرداری