ایران سی ان

سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام

4 مهر 93 ساعت 10:12
سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام
سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام 109
سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام


سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام به گزارش راگانیوز، باور کردنی نیست 14 ماه پیش بود وقتی خانواده مشهدی در سفر به تهران برای زیارت به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) شهرری رفتند با سرنوشت غم‌انگیزی روبه‌رو شدند.
گم‌شدن پسرک 5/3 ساله انتظار سختی را به چشمان بارانی مادر و دل تکیده پدر نشاند. یک سال و دو ماه گذشته اما هنوز اثری از ابوالقاسم نیست. در این مدت ثانیه‌ها چه سخت می‌گذرد و آغوش مادر دلتنگ پسرک نمکین است. آن‌ها 20 سال انتظار کشیدند تا پسری فضای خاموش خانه‌شان را گرم کند اما حالا دلشان با صدای زنگ خانه یا تلفن می‌لرزد. شاید خبری از گمشده کوچکشان باشد.
یک مسافرت بود از مشهد به تهران و حالا پدر و مادر «ابوالقاسم» دیگر به شهرشان بازنگشتند و در پی ردی از دلبندشان هستند.
15 تیرماه سال گذشته بود که مادر ابوالقاسم با همسرش تماس گرفت و با گریه گفت: ابوالقاسم در حرم حضرت عبدالعظیم گم‌شده و اثری از او نیست. با شنیدن این خبر پدر دلنگران خود را به کلانتری 172 شهرری رساند و با پریشانی گفت: برای کاری به همراه خانواده‌‌ام به تهران آمدیم و تصمیم گرفتیم برای زیارت به حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برویم. من برای کاری همسر و دو پسرم را تنها گذاشتم که ساعت 2 متوجه گم‌شدن پسرم شدم.
با اظهارات پدر اندوهگین ردیابی پسربچه گم‌شده در دستور کار بازپرس شعبه 7 دادسرای شهرری قرار گرفت و وی دستور داد تیمی‌از پایگاه 9 پلیس آگاهی تهران وارد عمل شوند. کارآگاهان ابتدا به بازبینی فیلم دوربین مداربسته در محل گم‌شدن پسربچه پرداختند اما در این مرحله به بن‌بست خوردند چرا که تنها یک دوربین در آن محدوده بود و به دلیل چرخشی بودن آن کارآگاهان نتوانستند ابوالقاسم را شناسایی کنند.
مادر دلنگران با چشمانی اشکبار آخرین بار دور از شوهرش نزد کودکانش بود اما وقتی پیش روی افسر بازجو ایستاد، گفت: سه روز پیش هم پسرکم گم شد اما خیلی زود او را پیدا کردیم زیرا او خیلی زرنگ و باهوش است و خودش همان موقع نزد مأموران رفته اما این بار…
وی ادامه داد: چند روز پیش که در چادرمان به همراه دو پسرم نشسته بودیم زن و مرد جوانی هم حضور داشتند آن‌ها می‌گفتند از بم به تهران و شهرری آمده‌‌اند. آن زن می‌گفت: حسرت به دنیا آوردن بچه‌ای را دارد. او را درک می‌کردم چرا که خدا پس از 20 سال به ما یک پسر داد که روز تولد امام رضا 8/8/88 به دنیا آمد و پس از آن پسر دیگرم 1/1/91 قدم در این دنیا گذاشت.
این مادر آشفته ادامه داد: گمان می‌کنم آن‌ها پسرم را دزدیده باشند اما خدا بهتر می‌داند. دلبندم کجاست و چه سرنوشتی دارد؟
با اظهارات این مادر و پدر غمگین بلافاصله تصاویر پسرگمشده به همراه دیگر مشخصات وی که یک بلوز و شلوار سرهمی‌کرم رنگ و کفشی به پا داشت در اختیار همه مراکز پلیس قرار داده شد تا در صورت به دست آمدن هرگونه اثری از ابوالقاسم بلافاصله در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی قرار گیرد. با همه این اقدامات هیچ‌گونه اثری از این پسر کوچولو به دست نیامد و هـــمه شاخه‌ها به بن بست خورد. پدر ابوالقاسم در این باره به شوک گفت: یک سال از آن روز شوم می‌گذرد. روز و شب نداریم. هر لحظه منتظر خبری از پیدا شدن پسرمان هستیم. تاکنون به همه شهرستان‌ها سفر کردم بلکه خبری از پسرم بیابم اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم.این پدر دلشکسته با بغض فروخورده ادامه داد: از سه ماه پیش به همراه خانواده‌ام ساکن تهران شدیم چرا که من هر هفته همسر و بچه‌ام را در مشهد می‌گذاشتم و به تهران می‌آمدم تا ردی از پسرم پیدا کنم اما همسرم دیگر طاقت نیاورد و می‌گوید پسرمان را در حضرت عبدالعظیم(ع) پیدا می‌کنیم.
با این‌که در اینجا غریبیم ولی امیدوارم خدا پسرمان را به ما برگرداند و بار دیگر لبخند را به چهره‌مان هدیه کند چرا که از روز گم‌شدن ابوالقاسم رنگ خوشی را ندیدیم و هر روز چشم انتظار پیدا کردن و در آغوش کشیدن او هستیم.
بنابر این گزارش، بازپرس شعبه هفتم دادسرای شهرری با تقاضای انتشار تصویر ابوالقاسم از کسانی که اطلاعاتی درباره وی دارند خواست با شماره 73948280 پایگاه نهم پلیس آگاهی، پلیس 110 یا با شماره 88500100 جویندگان عاطفه روزنامه ایران تماس بگیرند تا با بازگرداندن این بچه به آغوش خانواده‌اش پدر و مادری را از نگرانی درآورند.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره سرنوشت مرموز پسرک نمکین در هاله ای ابهام نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: گمشده ، پیداشده ، جستجو ، غمگین ، اندوه ناک ، مژدگانی ، دستگیری ، پلیس ، اداره آگاهی ، کلانتری