حمله امیر قلعه نویی به آن برنامه تلویزیونی

9 مهر 93 ساعت 15:20
حمله امیر قلعه نویی به آن برنامه تلویزیونی
به گزارش خبرنگار |ورزش سه| از سازمان لیگ، قلعه‌نویی با حمله به برنامه نود درباره شرایط چنین توضیح داد:

مشکل داریم ولی ...

تیمی که 3 بازی شکست می‌ خورد لابد مشکلاتی دارد اما ما فیلم بازی هایمان را آنالیز کردیم و به نظرم شرایط کلی تیم ما خوب بوده است. شرایط بازیکنان هم به نسبت هفته گذشته بهتر است و من به بازی فردا خوش بین هستم.

این ها دنبال خیر استقلال نیستند

اگر بعضی از دوستان مطبوعاتی اجازه بدهند، شرایط ما بهتر می‌ شود. بعضی ها هم هستند که خیلی دوست دارند مصاحبه کنند و بنابراین از شرایط فعلی استفاده می‌ کنند. من مخالفتی با این مساله ندارم اما مطمئنم این آدم ها دنبال خیر استقلال نیستند.

ایراندوست زحمت این فوتبال را کشیده است

نصرت ایراندوست پیر دیر فوتبال انزلی است و زحمت این فوتبال را کشیده و خاک فوتبال انزلی را خورده و این برخوردها با او درست نیست.

حنیف از بازی پدیده

حنیف عمران‌زاده در مرز بهبودی است و از بازی پدیده در ترکیب استقلال حاضر خواهد بود.

آنهایی که می‌ گویند ...

من در بازی فینال لیگ دسته سه مقابل سایپا غیبت داشتم اما همه چیز آن تیم مشخص است، از جمله اینکه کاپیتان آن تیم که بوده؟ این چیزها در رسانه ها مکتوب شده و قابل تکذیب نیست. اما گفتم که آدم هایی هستند که دوست دارند مصاحبه کنند و بگویند من در آن سال سقوط به دسته سه در استقلال نماندم.

فوتبال با آدم حرف می‌ زند

اینکه گفتم راحت قهرمان لیگ می‌ شویم، به این دلیل است که فوتبال با آدم حرف می‌ زند. تیم ما شرایط فنی خوبی دارد و من چندان نگران نیستم. ما 6 هفته هم برنده از زمین بیرون آمدیم و کسی حرف نزد.حالا هم من همانطور که گفتم ارزیابی ام از شرایط این است که اوضاع به سود ما تغییر خواهد کرد و نیازی نیست که ما احساس کنیم زیرفشاریم.

با همه این ها مبارزه می‌کنم

بعضی از آدم ها علاقمند به حرف زدن هستند و بعضی روزنامه نگارها هم از این آدم ها خوششان می‌ آید. ولی هر حرفی نباید جدی گرفت. بعضی از افراد تا ما روی دور نتیجه گرفتن افتادیم جلساتی گذاشتند که این روند را مختل کنند. اما من با همه این آدم ها مبارزه می‌کنم.

این برنامه حقیقت را نمی‌ گوید

من حقیقت را می‌ گویم. آندو تیموریان هیچ قصدی در زدن بازیکن ذوب‌آهن نداشت اما در آن برنامه رای ها را عوض می‌ کنند. آندو چکار می‌ توانست بکند؟ پایش در آسمان بود و نمی‌ توانست خودش را کنترل کند. من در مورد خطاهای قبلی حرفی ندارم و در این باره با آندو حرف زدم اما این یکی اصلا منصفانه نبود. حرکت آندو بزرگنمایی شد چون خط و ربط آن برنامه مشخص است. به نظر من به کارشناسان آن برنامه می‌ گویند که چه بگویند. این برنامه واقعیت ها را نشان نمی‌ دهد و در نظرسنجی ها هم هر کاری دلشان می‌ خواهد می‌ کنند. امیدوارم کارشناسانی که به این برنامه می‌ آیند به رشته خودشان وفادار باشند و دنبال این نباشند که این آقا چه می‌ گوید. کارشناسی برنامه پریشب را با مقایسه کنید با کارشناسی داوری ایران و آرژانتین ...

بعضی ها خودشان را می‌ اندازند وسط

مملکت ما باید دنبال این باشد که آدم های مدیر بیایند سر کار، حالا در فوتبال هم همین طور. الان مدیرهایی که هستند آدم های کاربلدی هستند. آقای کفاشیان فوتبالی شده و آقای افشارزاده هم 50 سال مدیر است. ببینید که ما 3 باخت آورده ایم با آرامش ایشان چقدر شرایط ما خوب است. هر چند آدم هایی که بیرون هستند و خودشان را می‌ خواهند بیاندازند وسط، قصد دارند اوضاع استقلال را بحرانی جلوه دهند.

از افغانستان تا آلمان لیگ 50 روز تعطیل نمی‌ شود

این تعطیلی 2 هفته شرایط را برای ما سخت خواهد کرد چون فقط از تیم ما 7 نفر دعوت شده اند و این جمع 3 روز قبل از بازی بعدی به جمع ما ملحق می‌ شوند. اما موضوع مهم تعطیلی 50 روزه لیگ است که در هیچ جای دنیا از افغانستان تا آلمان اتفاق نمی‌ افتد. همین استرالیا میزبان هم این کار را نمی‌ کند.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره حمله امیر قلعه نویی به آن برنامه تلویزیونی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: قلعه نویی ، امیر ، استقلال ، نود ، برنامه ، ورزشی ، فوتبال ، پرسپولیس ،