ایران سی ان

چگونه سرعت گوشی اندروییدی خود را بهبود ببخشیم؟

18 اردیبهشت 94 ساعت 14:38
چگونه سرعت گوشی اندروییدی خود را بهبود ببخشیم؟
زمانی که شما اسمارت فون اندرویدی خود را خریداری می‌کنید، در ابتدا دستگاه با تمام قدرت دستورات شما را در کسری از ثانیه اجرا می‌کند و حرکت بین اپلیکیشن‌ها نیز به سادگی انجام می‌شوند اما بعد از این که مدتی گذشت، دستگاه روی دیگرش را به شما نشان می‌دهد، عملکرد و سرعت دستگاه کاهش می‌یابد و در حین حرکت در میان اپلیکیشن‌ها چندین ثانیه دستگاه فکر می‌کند و گاها نیز با لگ و تاخیر مواجه می‌شوید.

برای حل این مشکل شما می‌بایست بخشی از اطلاعات غیر ضروری خود را از اسمارت فون‌تان پاک سازی کنید تا عملکرد کلی دستگاه به شرایط اولیه خود باز گردد. حال در این مقاله تصمیم داریم روش‌های پاک سازی اطلاعات موجود در اسمارت فون‌های اندرویدی را فرا بگیریم. پس تا انتها همراه ما باشید.

1.تمامی اطلاعات غیر ضروری را پاک کنید2.اپلیکیشن‌های در حال اجرا را ببندید

3.فایل‌های کش تمامی برنامه‌ها را حذف کنید

4.بیخیال زیبایی‌هایی اندروید شوید5.انیمیشن‌ها را غیر فعال کنید

6.اسمارت فون خود را به‌روز نگهدارید

7.باز گردانی به تنظیمات کارخانه

توجه: قبل از بازگردانی اسمارت فون خود به تنظیمات کارخانه حتما مطمئن شوید که از تمامی اطلاعات ضروری خود فایل پشیتبان تهیه کرده‌اید. زیرا با این کار تمامی اطلاعات شما از بین خواهد رفت.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره چگونه سرعت گوشی اندروییدی خود را بهبود ببخشیم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: اسمارت فون اندرویدی ، افزایش سرعت گوشی ، بهبود عملکرد اسمارت فون ، کاهش سرعت گوشی ، بالا بردن سرعت گوشی ، افزایش سرعت آندروید ، چه کنیم سرعت گوشیمان افزایش یابد