چرا سایت شما به سئو Seo نیاز دارد؟

26 آبان 94 ساعت 19:55
چرا سایت شما به سئو Seo نیاز دارد؟
چرا سایت شما به سئو Seo نیاز دارد؟
هر وبمستری که یک سایت و یا وبلاگی را راه اندازی میکند ، همیشه باید به فکر سئو ( Seo ) سایت خودش هم باشد. براستی چرا سئو تا این اندازه مهم هستش و آیا برای سئو باید هزینه های بالایی اختصاص داد و یا اینکه باید حتما از یک سئو کار ماهر بهره برد یا خیر؟ پاسخ سوالات خودتان را میتوانید در ادامه بیابید.


اهمیت سئو سایت
در دنیای مجازی روزانه سایت ها و وبلاگ های زیادی توسط شرکت ها و سازمان ها و حتی افراد مختلف جهان ساخته میشه و بسیاری از اینها ممکنه در همان حوزه فعالیت شما کار کنند و این بدان معناست که شما دارای رقبای بسیاری در اینترنت هستید.

تمامی این رقبای شما سعی و تلاش خودشان را بکار خواهند بست تا بتوانند سایرین را کنار زده و در گوگل به رتبه های اول دست پیدا کنند. فراموش نکنید که میان هزاران سایتی که هر روزه ساخته میشه و یا قبل از این ساخته شده ، تنها 10 سایت از میان آنها میتوانند در صفحه اول گوگل جای بگیرند و اگر این امر برای شما محقق شود ، مساوی است با پیروزی و کسب درآمد فراوان از اینترنت. اینجاست که اهمیت سئو سایت نمایان می شود و میبینید که اگر نتوانبد سایت خودتان را از نظر سئو بهینه نمایید ، دیگر قادر نخواهید بود در دنیای پر از رقیب دوام بیاورید و قطعا شکست خواهید خورد.

البته ممکن است که برخی از شما بگویید که میتوانم از راههای دیگر این مورد را جبران کنم و بازدیدکننده به سایت خودم بفرستم ، اما فراموش نکنید که هر شخصی که بخواهد در اینترنت دنبال چیزی بگردد و یا خریدی انجام دهد ، ابتدا به سراغ سرچ آن در گوگل میرود و حدود 90درصد بازدیدکنندگان سایتها ، از طریق گوگل تامین میشود و معمولا هم کسانیکه از طریق گوگل وارد یک سایت میشوند قطعا به موضوع سایت شما علاقه داشته اند که از آن بازدید کرده اند و احتمال استفاده از خدمات شما و یا خرید از شما توسط این افراد خیلی بیشتر از کسانی است که شما با روش هایی غیر از موتور جستجو به سایت خودتان رهنمون کرده اید.

آیا برای سئو سایت باید هزینه اختصاص داد؟
پاسخ این سوال مثبت است ، البته هستند افرادی که خودشان شروع به یادگیری سئو میکنند و بهینه سازی سئو سایت خودشان را شخصا برعهده میگیرند اما حقیقتا اگر شما کار را دست آدم کار بلد بسپارید قطعا نتیجه بهتری هم خواهید گرفت.

سئو سایت کاری زمان بر و بسیار مشکل است و هزینه تقریبا بالایی را هم طلب میکند ، پس هرگز کار سئو سایت خودتان را بخاطر کمی ارزان تر بودن بدست افراد آماتور و ناوارد نسپارید ، چراکه آنها ممکن است با روش هایی برای مدتی کوتاه سایت شما را در گوگل به رتبه های بالا بفرستند اما بعد از آن است که سایت شما آسیب جدی میبیند و به یکباره از صفحات گوگل محو خواهید شد.

سخن پایانی
حتما با خواندن این مقاله کوتاه و مختصر متوجه  شده اید که چرا سایت شما به سئو Seo نیاز دارد.  پس از همین حالا بدنبال یافتن یک شخص یا شرکتی باشید تا بتوانید کار سئو Seo سایت خودتان را به آنها بسپارید و یک نتیجه خوب را در دراز مدت دریافت نمایید.
چرا سایت شما به سئو Seo نیاز دارد؟
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره چرا سایت شما به سئو Seo نیاز دارد؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سئو ، سئو سایت ، بهینه سازی سئو ، سئو کار ، اهمیت سئو سایت ، سئو چیست ، چرا سایت به سئو نیاز دارد ،