ایران سی ان

افزایش درآمد اینترنتی با بازاریابی اینستاگرام

26 آبان 94 ساعت 19:59
افزایش درآمد اینترنتی با بازاریابی اینستاگرام
افزایش درآمد اینترنتی با بازاریابی اینستاگرام
این روزها شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده اند. کاربران شبکه های اجتماعی مختلف هجوم آوردند به یکی از محبوب ترین آنها به اسم اینستاگرام. هجوم افراد به اینستاگرام یک فرصت عالی برای افزایش فروش محصولات شما میباشد. لذا قصد داریم تا در این مقاله با شما باشیم تا افزایش درآمد اینترنتی با بازاریابی اینستاگرام را مورد بررسی قراردهیم.


شروع کار
در ابتدا شما باید یک صفحه در اینستاگرام بسازید و لینک وب سایت خودتان را در آن درج نمایید. برای شروع کار اولین سوالی که مطرح میشود این است که `چگونه برای خودمان فالوور جمع نماییم؟`

برای انجام اینکار اولین روش درج لینک صفحه اینستاگرام خودتان در دیگر شبکه های اجتماعی که در آن عضو هستید می باشد. شما میتوانید با دوستان خود در سایر شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید و از آنها بخواهید تا لینک صفحه اینستاگرام شما را در پیچ خودشان به اشتراک بگذارند.

روش دیگر جمع آوری فالوور تگ کردن است ، بدین صورت که شما بعد از آنکه چند فالوور جمع کردید در عکسهایی که منتشر مینمایید آنها را تگ کنید ، اینکار باعث میشود که آن عکس در صفحه فالوور های شما هم به نمایش درآید و همین امر باعث میشود تا فالوورهای آنها هم شما را فالو نمایند.

روش دیگر ارسال ایمیل به اعضای وبسایت خودتان است تا در ایمیل ارسالی از آنها بخواهید تا صفحه اینستاگرام شمارا فالو کنند.
فالو کردن دیگران هم گاهی باعث میشود که آنها هم شما را فالو کنند و یک فالو دوطرفه ایجاد گردد که این هم یک روش برای افزایش فالوور است.

همیشه بین سایت و صفحه اینستاگرام خود وجه تمایز ایجاد نمایید تا کاربران ترغیب به فالو کردن صفحه شما شوند ، بطور مثال میتوانید عنوان کنید که مطالبی که در اینستاگرام قرار میدهید هرگز در سایت درج نمی گردند و فقط کسانیکه شما را فالو کرده اند میتوانند آن را مشاهده کنند و اینگونه سعی در تشویق کاربران به فالو کردن صفحه اینستاگرام خود نموده اید.
یکی دیگر از روش های جذب فالوور انتشار کد تخفیف محصولاتتان است که میتواند افراد زیادی را به صفحه اینستاگرام شما هدایت کند.

نکته مهم در مورد تصاویر منتشره در اینستاگرام
حتما مطالب خودتان را بر روی عکسها بنویسید و آدرس وب سایت خودتان را بر روی تمام عکس ها درج نمایید. اینگونه توجه افراد را بیشتر به وبسایت و مطالب خودتان جمع نموده اید.

چند نکته مهم
- هرگز در شبکه های اجتماعی خشک و رسمی نباشید و سعی کنید خودمانی باشید.
- همیشه و در هر زمان به کامنت های کاربران پاسخ دهید و با آنها خودمانی برخورد نمایید تا بتوانند به شما اعتماد کنند و از صحبت با شما لذت ببرند. دلیل آن هم اینست که شبکه های اجتماعی محیط های صمیمی و دوستانه ای هستند و افراد از روابط خشک و رسمی دوری میکنند.

هشتگ ها #
هرگز در اینستاگرام هشتگ ها را فراموش نکنید ، چرا که افراد برای جستجو تصاویر و صفحات مورد علاقه خودشان اغلب از هشتگ استفاده میکنند لذا سعی کنید در مطالب خودتان از آنها استفاده نمایید تا بتوانید کاربران بیشتری را به سمت خودتان جذب نمایید آنهم کاربرانی که میتوانند بازار هدف شما باشند.
توجه نمایید که در استفاده از هشتگ ها افراط نکنید چراکه تاثیر معکوس برایتان بهمراه خواهد داشت و حس دوستانه را بین شما و فالوور ها از بین خواهد برد.
سعی کنید با ارائه یک کوپن تخفیف از کاربرانتان بخواهید تا هنگام استفاده از محصولات شما از آن عکس بگیرند و با هشتگ نام شما آنرا منتشر کنند.

صحبت پایانی
در بازاریابی اینستاگرام خلاقیت داشته باشید و همیشه عکس محصولاتتان را در اینستاگرام قرار ندهید و سعی کنید از محیط کارتان و اتفاقات محیط کارتان هم عکس هایی منتشر نمایید و یا اتفاقات جالب محیط کارتان را هم در قالب یک عکس در اینستاگرام انتشار دهید.
با این روش صمیمیت و اعتماد بین شما و کاربران افزایش پیدا خواهد کرد و در دراز مدت باعث افزایش فروش شما خواهد شد.
فراموش نکنید که ساعات پایانی شب بهترین زمان برای انتشار عکس هستش و در این زمان افراد در منزل درحال استراحت هستند و زمان بیشتری برای گشت و گذار در شبکه های اجتماعی خواهند داشت و اینگونه شما هم شانس بیشتر دیده شدن را بدست می آورید.
افزایش درآمد اینترنتی با بازاریابی اینستاگرام
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره افزایش درآمد اینترنتی با بازاریابی اینستاگرام نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: افزایش فروش اینترنتی با بازاریابی اینستاگرام ، افزایش فروش ، شبکه های اجتماعی ، اینستاگرام ، آموزش کسب درآمد از اینستاگرام ، روش های افزایش فالوور ، بازاریابی اینستاگرام ،