مهدوی کیا:از همه کسانی که به من رای دادند تشکر می‌کنم

نویسنده: افشین آشیانی
24 آذر 94 ساعت 22:57
مهدوی کیا:از همه کسانی که به من رای دادند تشکر می‌کنم

به گزارش خبرگزاری فارس،مهدی مهدوی کیا بعد از انتخابش به عنوان برترین هافبک راست فوتبال ایران بعد از انقلاب در برنامه نود گفت: از تمام  کسانی که به من رای دادند تشکر می‌کنم. تک تک آرا برایم ارزشمند است.خیلی هم ممنونم که هنوز یادم هستند.


وی ادامه داد: واقعا تک تک آرا برایم اهمیت دارد. سعی کردم همیشه با مردم و هواداران ارتباط خوبی داشته باشم. احترام بگذارم و در سخت‌ترین شرایط احترام را حفط کردم. همیشه با حمایت‌هایشان انرژی گرفتم چه در تیم ملی و چه در تیم باشگاهی.


مهدوی کیا تصریح کرد: فراموش نمی‌کنم که با حمایت مردم، زحمت مربیان و همبازیانم و حمایت رسانه‌ها مدارج پیشرفت را طی کردم. بهترین بازی‌ها را ارایه کنم. هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف داشتند. خودم هوادار بودم به ورزشگاه می‌رفتم. آنها را درک می‌کنم.


مهدوی‌کیا درباره اینکه استقلالی‌ها و تراکتوری‌ها هم به او رای دادند، گفت:


در  بازی ملی همه تماشاگران من را حمایت و تشویقم می کردند.سعی می‌کردم در بازی با استقلال و تراکتورسازی و تیم‌های دیگر بهترین بازی‌ام را  بکنم ولی همیشه احترام به حریف گذاشتم و احترام دیدم و از تماشاگران تیم‌های دیگر هم ممنونم.


مهدوی کیا تصریح کرد: نامجومطلق، کرمانی مقدم هم فوتبالیست‌های بزرگی بودند و ویژگی‌های خاص و بی نظیری داشتند.نوازی در بانک ملی همبازیم بود او در فوتبال به حق کامل نرسید.افتخار داشتم با نامجو و کرمانی همبازی بودم و نوازی فوتبالش خیلی تاثیر گزار بود.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مهدوی کیا:از همه کسانی که به من رای دادند تشکر می‌کنم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: نود ، مهدوی کیا ، مهدی مهدوی کیا ، بهترین هافبک ، فوتبال ، نظرسنجی ، فردوسی پور