سامسونگ درحال تست گلکسی اس٧ فعال است

5 فروردین 95 ساعت 20:08
سامسونگ درحال تست گلکسی اس٧ فعال است

بر اساس اطلاعاتی که از وبسایت Zauba فاش شده، سامسونگ در حال تست نسخه اکتیو پرچمدارش با نام گلکسی اس ۷ اکتیو (Galaxy S7 Active) و به شماره ی شماره مدل SM-G891A است.


ایوان بلس توئیتی را منتشر کرده که مربوط به سایت واردات و صادرات هندوستان (Zauba) می شود. بر این اساس گفته می شود که سامسونگ محصولی را با شماره مدل SM-G891A تست می کند. از آن جا که گلکسی اس ۶ اکتیو شماره مدل SM-G890A را داشت، بر این اساس به نظر می رسد که شماره مدل مذکور مربوط به گلکسی اس ۷ اکتیو است.البته باید به این نکته نیز توجه داشت که Evan Blass در توئیتش شماره مدل مذکور را به تغییر ساده SKU نیز مربوط دانسته است که با این اوصاف شماره مدل مذکور مربوط به دستگاه جدیدی نمی شود. اصلی ترین ویژگی گلکسی اس ۶ اکتیو به ضد آب بودن آن مربوط می شد که حال پرچم دار جدید این شرکت با نام گلکسی اس ۷ از این قابلیت بهره می برد. اما احتمالا در نسخه اکتیو این محصول شاهد مقاومت بیشتری در برابر ضربات خواهیم بود و دستگاه نیز از باتری بزرگ تری استفاده خواهد کرد. احتمالا این تلفن هوشمند از باتری ۳۶۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده می کند و این در حالی است که گلکسی اس ۶ اکتیو دارای باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی بود.


بر اساس لیست Zauba، این دستگاه با شماره مدل SM-G891A دارای نمایشگر ۵.۱ اینچی است که این سایز برابر با نسخه اصلی گلکسی اس ۷ است. البته بر اساس اطلاعاتی که امروز منتشر شده این محصول تحت اپراتوری AT&T عرضه خواهد شد. در سایت Zauba این تلفن هوشمند ۳۵۹.۹۰ دلار قیمت خورده است. البته قیمت خرده فروشی آن فعلا مشخص نیست و بهای مذکور به احتمال زیاد مربوط به واردات این گوشی به هندوستان بوده است.

سامسونگ درحال تست گلکسی اس٧ فعال است
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره سامسونگ درحال تست گلکسی اس٧ فعال است نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سامسونگ ، گلکسی ، S7 ، اس٧ ، اکتیو ، نسخه ، تلفن هوشمند ، اس٦ ، گوشی ، دستگاه ، محصول ، قابلیت ، شماره مدل