عرضه گوشی s8 با تاخیر

نویسنده: عسگر خلیقی
18 آبان 95 ساعت 19:29
عرضه گوشی s8 با تاخیر
در چند وقت گذشته شایعات زیادی درباره‌ی هوش مصنوعی و دستیار صوتی جدیدی که روی گلکسی S8 قرار می‌گیرد، شنیدیم. سامسونگ مدتی پیش شرکت Viv سازنده‌ی دستیار صوتی Siri که روی آیفون قرار گرفته را خریداری کرد. این شرکت هوش مصنوعی جدیدی ساخته بود که بسیار بهتر از سیری کار می‌کند و اکنون قرار است روی محصولات سامسونگ قرار بگیرد و رقیبی برای Google Assistant و Cortana باشد.

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که گلکسی S8 به شکلی ساخته خواهد شد که سازگاری خوبی از این هوش مصنوعی جدید داشته باشد. همچنین یک دکمه‌ی مخصوص روی آن قرار گرفته که به کاربران اجازه می‌دهد با این دستیار صوتی در ارتباط باشند. به همین دلیل سامسونگ دکمه‌ی خانه و سنسور تشخیص اثر انگشت را از گوشی جدید حذف کرده و سنسور تشخیص اثر انگشت را زیر صفحه نمایش قرار داده است.

هوش مصنوعی جدید سامسونگ در تمام ساختار گلکسی S8 به کار رفته و کاربران در قسمت‌های مختلف با آن کار خواهند کرد. منبعی نزدیک به سایت Wall Street Journal گفته همین هوش مصنوعی و ساخت دکمه‌ی مخصوص برای آن باعث شده که پرچم‌دار بعدی سامسونگ کمی دیرتر از انتظار راهی بازار شود. شایعات می‌گویند که این گوشی در فروردین ماه معرفی می‌شود.

قبلا شایعه شده بود که گلکسی S8 درنمایشگاه MWC 2016 که در اسفند ماه برگزار می‌شود، معرفی خواهد؛ اما حالا به نظر می‌رسد که با تاخیر یک ماهه در عرضه‌ی این محصول مواجه هستیم.
امتیاز دهی به مقاله



 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره عرضه گوشی s8 با تاخیر نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
صحرا صحرایی کد: 469

بسیا خوب بود.
با تشکر

پاسخ
1395/8/27
ans_result_469
کلمات کلیدی: سامسونگ ، گلکسی ، نوت ، گوشی ، موبایل ، گلکسی ، سری s ، اندروید ، هوش مصنوعی