0 تا 100 پمپ باد ماشین (خرید آنلاین پمپ باد فندکی!)

5 مهر 02 ساعت 09:39
امروزه پمپ باد فندکی، در میان انواع پمپ باد، قدرت بالایی دارد به همین خاطر می توان از کمپرسور های باد فندکی برای باد کردن هر نوع وسیله نقلیه مانند خودرو های شاسی بلند، ماشین های سواری، اتوبوس ها، ون و … استفاده کرد.
0 تا 100 پمپ باد ماشین (خرید آنلاین پمپ باد فندکی!)

کمپرسور های باد دارای یک نوع موتور هستند که در انواع مختلفی ساخته خواهند شد، این موتورها توانایی تولید حجم مشخصی از فشار هوا را دارند و می توانند انرژی زیادی را تولید کنند، پمپ باد ماشین نیز یک موتور است با توانایی و کارایی بسیار بالا به همین خاطر همواره تولید این دستگاه در انواع مختلف صورت می گیرد.

یکی از انواع کوچک کمپرسور های باد موجود در بازار پمپ باد ماشین است، کمپرسور فندکی از موتور الکتریکی کوچکی کمک می گیرد، و به وسیله این موتور الکتریکی کوچک می تواند هوا را در داخل سیلندر فشرده سازی کند. پمپ باد فندکی ایرانی برای کار کردن خود را به درگاه فندکی متصل می کند و این عمل باعث کار کردن آن می شود. شما به را حتی می توانید از این دستگاه برای دوچرخه، چرخ ماشین و لوازم دیگر مورد استفاده در سفر مانند تشک های بادی و قایق ها به کار بگیرید.

پمپ باد ماشین قابلیت بالایی دارد این دستگاه می تواند هوای خروجی و همچنین فشار هوای خروجی را با دقت نشان دهد این کار را به کمک یک صفحه نمایش انجام خواهد داد، پمپ باد فندکی قابلیت های دیگری نیاز دارد، پمپ باد فندکی می تواند چراغ داشته باشد و همچنین می تواند به برق شهری متصل شود.


پمپ های باد فندکی را اغلب با بدنه فلزی می سازند که باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور میشود.همچنین استفاده از سیلندر و پیستون قوی این موتور ، قدرت بیشتری به این پمپ ها می دهند و باعث می شود که لاستیک اتومبیل ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به طور کامل باد کنند، در مواقعی که باد لاستیک خودرو کم می شود میتوانید با استفاده از این پمپ های هوا لاستیک های خودرو را باد کرده و با خیالی آسوده کیلومتر ها رانندگی کنید.

کارایی پمپ باد ماشین

امروزه به دلیل کارایی بالای کمپرسور های فندکی، طراحی ساخت این کمپرسور ها در انواع مختلفی صورت می گیرد، این کمپرسور های باد در ابعاد و اندازه های مختلف و در قدرت های متفاوتی ساخته میشوند، در نتیجه هر کدام از انواع این پمپ باد ماشین توانایی تولید حجم مشخصی از فشار هوا را دارد.

انواع مختلف کمپرسور فندکی ولتاژ های ورودی و خروجی متفاوتی دارند و همچنین وزن این دستگاه ها با یکدیگر متفاوت است، طراحان شرکت های مختلف در تلاش هستند تا نمونه های مختلفی از پمپ باد سیلندری خودرو را با وزن کمتر ولی قابلیت کارایی بیشتر تولید کنند و در بازار به عرضه برسانند.

کارایی پمپ باد ماشین با یکدیگر متفاوت هستند هر نوع از کمپرسور های باد فندکی که حجم و وزن مختلفی داشته باشد، قادر به تولید میزان فشار باد متفاوتی است و از این رو عملکرد و استفاده از پمپ باد فندکی نیز متفاوت خواهد بود.

مواردی که قبل از خرید پمپ باد ماشین باید بدانید!

  • حداکثر ولتاژ کمپرسور
  • حداکثر میزان تولید فشار باد
  • حداکثر زمان کارکرد مداوم
  • تک سیلندر یا دوسیلندر بودن موتور
  • لوازم جانبی همراه پمپ باد فندکی ایرانی
  • مخزن دار یا بدون مخزن بودن پمپ باد ماشین

خرید آنلاین پمپ باد فندکی

خرید کمپرسور باد فندکی به صورت آنلاین امکان پذیر است، شما با مراجعه به سایت های آنلاین و معتبر می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید. شرکت های مختلفی که در ساخت و طراحی کمپرسور باد فندکی در رقابت هستند، تلاش می کنند تا که نظر مشتری را به خود جلب کنند و بر همین اساس می کوشند تا امکانات بسیار زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند تا که از مشتریان بتوانند از این امکانات استفاده کنند.

یکی از مواردی که در خرید محصولات بسیار مهم است قیمت کالا است، مقایسه قیمت های موجود در بازار را به صورت آنلاین انجام دهید، هر یک از سایت های معتبر کالای مورد نیاز خود را همراه با مشخصات و قیمت در سایت خود ثبت خواهد کرد و شما اطلاعات مربوط به دستگاه مورد نظر خود را به آسانی دریافت خواهید کرد.

یکی از موارد مهم دیگر در خرید کمپرسور باد فندکی کیفیت کالا است و شما باید به دنبال پمپ باد ماشین با کیفیت و قیمت مناسب بگردید در سایت های معتبر شما می توانید نظر افراد مختلف در ارتباط با کالای مورد نظر خود بدانید و از خرید خود اطمینان داشته باشید.

برای خرید انلاین انواع پمپ باد ماشین روی عکس زیر کلیک نمایید.

برای خرید کلیک کنید

0 تا 100 پمپ باد ماشین (خرید آنلاین پمپ باد فندکی!)
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره 0 تا 100 پمپ باد ماشین (خرید آنلاین پمپ باد فندکی!) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
سید حسینی کد: 2051

سلام ،محبت میکنید ،بگوئید ،کجا درست میشه ، ایرانی ،یا چینی ،و واقعا کارایی خوبی داره برای تنظیم باد خود رو یانه و چرا قیمت مناسب داره و اینقدر مثبت به بقیه کوچکتر است ،کاش میشد فیلم از کارایی اون میگذاشتید مشتری شما صد برابر میشد ،ممنون

پاسخ
1402/9/1
مرکز خرید پالادیوم کد: 2060

سلام ساخت چین است. بله در حد قیمت مشخص شده کارایی خوبی هم دارد. البته اگر مورد رضایت شما نبود می توانید محصول را برگشت دهید

پاسخ
1402/9/3
ans_result_2060
ans_result_2051