دانلود 36000 جیمیل معتبر

دانلود 36000 جیمیل معتبر

فروشنده: ایران دانلود
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 228 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 8,000 تومان

معرفی محصول:


39000آدرس جیمیل معتبر (valid address)، بدون آدرس های تکراری.

این تعداد قبلا حدود 36000 عدد بود که پس از آخرین به روز رسانی به بیش از 39000 آدرس (دقیقا 39609 عدد) افزایش یافت.

بسیاری از حرفه ای های دنیای تجارت الکترونیک علاقه وافری به تبلیغات اینترنتی با استفاده از سرویس های جالب، موثر، فراگیر و جهانی گوگل دارند
. از جمله سرویس های ادوردز (adWords) و ادسنس (adSense) که توجه مخاطبان بسیاری را در سراسر دنیا به خود جلب کرده و باعث تحول بزرگی در آنچه که با عنوان |تبلیغات اینترنتی| از آن یاد می شود، شده است.

یکی از راه های مفید، موثر و عالی در زمینه تبلیغات فروش اینترنتی، ایمیل مارکتینگ می باشد که اهمیت ویژه ای دارد.

با توجه به رقابت شدید بین فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات مختلف در حوزه تجارت الکترونیک، استفاده از روشی که نیاز جستجوگران خدمات و کالاها در وب را در سریع ترین زمان برآورده کرده و بتواند حسن اعتماد آنان را جلب کند، بسیار مهم است.

همچنین زمان فاکتور مهمی جهت جذب مشتری در رقابت تنگاتنگ فروشندگان و نیز بی اثر کردن محدویت هایی از جمله فاصله جغرافیایی فروشنده و مشتریست که خود دست کم باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ها برای هر دو طرف خواهد شد.

با استفاده از ایمیل مارکتینگ می توان تمامی مخاطبانی را که در سراسری دنیا از سرویس |پست الکترونیک| استفاده می کنند، پیدا کرده به مقصود خود در زمینه تبلیغات اینترنتی دست یافت. سرعت، عدم محدودیت زمانی و مکانی و قابلیت پیگیری و بررسی نتیجه کار، از قابلیت های کم نظیر این روش فروش و تبلیغ است.

همانطور که اشاره شد یکی از سرویس دهندگان بزرگ در این زمینه گوگل می باشد که علاقه مندان بسیاری در سراسر دنیا از جمله در بین فارسی زبانان دارد.

در اینجا برای ارتباط با کاربران گوگل و ارسال پیام خود به آنها و انجام تبلیغات، بانکی شامل 36401 آدرس مختلف ایمیل قرار داده شده که آماده دانلود جهت کار تبلیغات یا هر نوع پیامی به آنها می باشد. - تمامی این آدرس ها معتبر (valid address) بوده و اعتبار آنها از طریق ارسال سیگنال به سرور جیمیل تست شده است. - زمان آخرین تست اعتبار این آدرسها، 26هشتم مهرماه 92 می باشد. - این مجموعه فاقد آدرس های تکراری است. - قیمت نازل - آدرس های موجود از چند بانک ایمیل و چندین فایل مختلف که از سطح سایت های ایرانی جمع آوری شده، استخراج شده است. و شامل آدرس هایی از علاقه مندان به موضوعات مختلف وب، موضوعات اجتماعی، اقتصادی، دانشجویان،آدرس های عمومی و کلیه کاربران اینترنت می باشد. - برای تهیه این مجموعه سعی شده است که حتی الامکان آدرس های ایمیل ایرانی گردآوری شود. - مسئولیت ارسال پیام ها و نامه هایی با مضامین خلاف شرع و قانون، تنها بر عهده استفاده کننده خواهد بود ؛ فروشنده و سایت مسبی هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. می توانید این مجموعه را که تنها شامل یک فایل متنی است،پس از پرداخت هزینه آن به صورت آنلاین با کارت عضو شتاب خود، بلافاصله از همین سایت دانلود نمایید و با ارسال پیام ها از جمله تبلیغات خود به آدرس های این مجموعه، شاهد نتیجه آن باشید

دانلود 36000 جیمیل معتبر
دانلود 36000 جیمیل معتبر
محصول: دانلود 36000 جیمیل معتبر
تاریخ به روزرسانی: 1402/8/3
قیمت: 8,000 تومان
حجم فایل: 228 کیلوبایت
فروشنده: ایران دانلود
تلفن فروشنده: 09358220621
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود 36000 جیمیل معتبر نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: آدرس معتبر ، جیمیل ، ایمیل مارکتینگ ، گوگل ، ادروردز ، ادسنس ، adWords ، adSense ، وب ، فروشندگان ، اینترنت ، سرور جیمیل ، ایمیل ایرانی ، تبلیغات اینترنتی
پشتیبانی: ایران دانلود
09358220621
پشتیبانی
پشتیبانی