طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولیـد Speaker

طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولیـد Speaker

فروشنده: آریا شاپ
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 22 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 8,000 تومان

معرفی محصول:

موضوع طرح : تولید بلندگو به ظرفیت یک میلیون عدد در سالمحل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر کشورسرمایه گذاری کـل: 62/1666 میلیون ریالسهم آوردة متقاضی: 166 میلیون ریالسهم تسهیلات: 1500 میلیون ریالدورة بازگشـت سرمایه: 11 ماه


 مقدمــه:
  صنایع الکترونیک به عنوان یکی از صنایع پیشروی دنیای صنعتی توانسته است موجب تحول عظیمی در اقتصاد بسیاری از کشورها منجمله کشورهای خاور دور گشته است. اشتغال زایی مناسب، سودآوری بالا و دوره کوتاه بازگشت سرمایه، این صنعت را به یکی از جذابترین حوزه های سرمایه گذاری تبدیل نموده است.


  بلندگو به عنوان یک محصول الکترونیکی در بسیاری از وسایل روزمره بکار میرود.استفاده از انواع بلندگوها در صنایع مختلف از جمله خودروسازان، سازندگان رادیو و تلویزیون، ساخت دربازکن‌، صنایع مخابراتی و ... موجب شده است سالانه حدود دو میلیون دستگاه انواع بلندگو به کشور وارد شود.


   با عنایت به این موضوع سرمایه گذاری در این مقوله می‌تواند بواسطه بی‌نیاز نمودن کشور از واردات بخش بزرگی از نیاز سالانه ، موجب صرفه جویی مقدار زیادی ارز گردد.


  از دیگر سو نیاز این طرح برای بکارگیری نیروهای متخصص و فاقد تخصص فرصت مناسبی را برای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی بالاخص در زمینه های مهندسی برق و الکترونیک و آموزش افراد کم تخصص در حین کار ایجاد نماید، ضمن اینکه با توجه به  ماهیت این فعالیت تولیدی می‌توان از نیروی کار بانوان در رده‌های تخصصی و کارگری نیز  بنحو مقتضی استفاده نمود.


طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولیـد Speaker
طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولیـد Speaker
محصول: طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولیـد Speaker
تاریخ به روزرسانی: 1393/9/19
قیمت: 8,000 تومان
حجم فایل: 22 کیلوبایت
فروشنده: آریا شاپ
تلفن فروشنده: 09368922233
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولیـد Speaker نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود طرح توجیهی ، وام اشتغال ، کارآفرینی ، تولید اسپیکر ، آموزش تولید بلندگو ، آموزش تولید اسپیکر ، طرح توجیهی ، سودآوري ، انواع بلندگوها ،
پشتیبانی: آریا شاپ
09368922233
پشتیبانی
پشتیبانی