ایران سی ان
طبقه‌بندی داده‌های فازی در سیستم مدیریت پایگاه داده‌ها

طبقه‌بندی داده‌های فازی در سیستم مدیریت پایگاه داده‌ها

فروشنده: easydownlod
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 1.3 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 7,000 تومان

معرفی محصول:

مقاله انگلیسی 7 صفحه ای همراه با فایل ترجمه به صورت وورد و پی دی اف
این مقاله در سال 2004 نوشته شده است . و داده ها را در سیستم مدیریت داده طبقه بندی و هر یک را به اختصار توضیح می دهد.
نویسندگان:


دوال پوپت1، هِما شاردا1 و دیوید تنیر2


1مدرسه الکترونیک و مهندسی کامپییوترچکیده.
وقتی اطلاعات موجود ناقص هستند، اغلب لازم است تا در پایگاه داده‌ها نشان داده شوند، طوری که بتواند برای پاسخ دادن به سوالات مورد علاقه تا جای ممکن استفاده شود. این داده‌ها و سوالات در منبع داده اغلب مبهم یا نادرست (فازی) هستند. در این مقاله، یک طبقه‌بندی جامع از داده‌های فازی صورت گرفته است. این طبقه‌بندی به عنوان چارچوبی برای درک اینکه چگونه داده‌های فازی بوجود آمده و خودشان را آشکار کرده استفاده خواهد شد.


خیلی از سیستم‌های دنیای واقعی و نرم‌افزارها به مدیریت اطلاعات اجزاء نیاز دارند که پشتیبانی برای اداره داده‌های نادرست را فراهم می‌کند. تئوری فازی به ما امکان می‌دهد تا داده‌های مبهم و نادرست را مدل کنیم. استفاده از تئوری فازی همچنین به ما امکان می‌دهد تا دانش مبهم را مدل قرار دهیم. بنابراین  چندین پیشنهاد برای گسترش سیستم‌های پایگاه داده مرتبط به خاطر نمایش بعلاوه سوال درباره چنین داده‌های نادرستی وجود دارد. هرچند کار کمی در مدل سازی متغیر در سطح طرح مفهومی و در استانداردسازی داده فازی در پایگاه داده رابطه‌ای فازی (FRDBs) انجام شده است. برای پر کردن این شکاف، یک طبقه بندی از داده‌های فازی توسعه پیدا کرده است. این روش‌شناختی گسترش نمایش  نادرستی داده در پایگاه رابطه‌ای فازی را هم در برمی‌گیرد. ما مقیاس این مقاله را با فرضیه‌های زیر محدود کرده‌ایم که انواع داده مد نظر در این مقاله  فقط داده‌های عددی و رشته‌ای هستند. به خصوص ما داده‌های مولتی مدیا را از بررسی مستثنی کرده‌ایم.


برای خیلی از سیستم‌های عملی، اطلاعات مهم از دو منبع می‌آیند: یک منبع کارشناسان انسانی هستند که دانش‌شان درباره این سیستم را با زبان طبیعی توصیف می‌کنند؛ منبع دیگر اندازه‌گیری حسی و مدل‌های ریاضی است که طبق قوانین فیزیکی مشتق شده‌اند. دکترها، وکلا، مهندسان می‌توانند مشکلات را کمی سریع‌تر تشخیص دهند اگر این سیستم کارشناسی که آنها برای تشخیص مشکل بکار می‌برند راه‌حل‌های فازی را لیست کرده باشد و آنها می توانند برای تقویت یافته‌های خودشان استفاده کنند. برای ذخیره عقاید کارشناس پایگاه داده فازی لازم است که داده‌های فازی را ذخیره می‌کند (اصطلاحات زبانی).


داده فازی به معنای نادرستی، داده مبهم یا نمایش غیر استاندارد از داده‌های مشابه است. داده‌های نادرست، مبهم، متغیر، دو پهلو، متناقض، ناقض و پوچ داده‌های فازی هستند. اینجا ما درباره هر نوع از داده‌های فازی با جزئیات بحث می‌کنیم

طبقه‌بندی داده‌های فازی در سیستم مدیریت پایگاه داده‌ها
طبقه‌بندی داده‌های فازی در سیستم مدیریت پایگاه داده‌ها
محصول: طبقه‌بندی داده‌های فازی در سیستم مدیریت پایگاه داده‌ها
تاریخ به روزرسانی: 1395/11/2
قیمت: 7,000 تومان
حجم فایل: 1.3 مگابایت
فروشنده: easydownlod
تلفن فروشنده: 09397131288
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره طبقه‌بندی داده‌های فازی در سیستم مدیریت پایگاه داده‌ها نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: داده ، داده ، فازی ، داده دوقسمتی ، داده نادرست ، داده مبهم ، داده منفی ، دامنه داده ، داده با اختلاف خطا ، داده پوچ ، داده متغیر ، داده دو پهلو ، داده متناقض ، داده ناقصدوال پوپت ، هِما شارداو دیوید تنیر
پشتیبانی: easydownlod
09397131288
پشتیبانی
پشتیبانی