مقاله کارائی مرور وب با پردازش thin client بی سیم

مقاله کارائی مرور وب با پردازش thin client بی سیم

فروشنده: آنتیک
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 63 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 1,500 تومان

معرفی محصول:
مقاله کارائی مرور وب با پردازش thin client بی سیم

قیمت: 1500 تومان

فرمت : word | حجم : 113KB | صفحات : 11

چکیده :

برنامه های کاربردی وب برای سیستم های بی سیم  همراه ،پیوسته محبوب تر می شوند . اگر چه شبکه های بی سیم نرخ بالائی از  اتلاف بسته دارند ، که می تواند کارائی مرور وب در سیستم های بی سیم را کاهش دهد  روش دیگر پردازش thin client  بی سیم است  که در آن مرور گر وب روی یک سرور thin  راه دور از طریق ارتباط یک ارتباط  قابل اطمینان با سیم به اینترنت اجرا می شود.پس یک کلاینت همراه،اتصال به سرور تین ،را برقرار می کند تا تغییرات صفحه نمایش در شبکه ی  پر اتلاف بی سیم را در یافت کند.برای ارزیابی دوام پذیری روش تین کلاینت ، ما کارایی مرور وب در تین کلاینت ها در مقابل fat کلاینت-که به طور محلی مرورگر وب را در شبکه های پر اتلاف بی سیم اجرا می کند-مقایسه می کنیم.نتایج به دست آمده  نشان می دهد که تین کلاینت ها می توانند کاملا موثر تر در این شبکه ها عمل کنند.در مقایسه با fat client ها که مرور گر وب را محلی اجرا می کنند،نتایج حاصله  به طور شگفت انگیزی نشان می دهد که تین کلاینت ها می توانند سریعتر و منعطف تر روی برنامه های کاربردی در LAN های بیسیم پر اتلاف با وجود اجبار به فرستادن داده بیشتر در شبکه عمل کنند.

ما طراحی های متفاوت سیستم های تین کلاینت را انتخاب  و تحلیل می کنیم و تو ضیح می دهیم چرا این روش ها می توانند کارایی مرور وب در شبکه های پر اتلاف بی سیم را افزایش دهند.

مقوله ها و توصیف گر های موضوع:

C.4  ] سیستم های کامپیوتری سازمان [ : کارایی قابلیت اطمینان سیستم ها، قابلیت دسترسی،قابلیت سرویس دهی

اصطلاحات کلی:

آزمایش،اندازه گیری،کارایی،قابلیت اطمینان

لغات کلیدی:

پردازش تین کلاینت،کارایی وب،پویایی و بی سیم

۱٫ مقدمه :

محبوبیت برنامه های کاربردی وب و افزایش شبکه های بی سیم موجود ، رشد دستگاه های پردازش همراه و بی سیم را می افزاید. به موازات این رشد ، سیستم های پردازش تین کلاینت بی سیم نیز در حال پدیدار شدن هستند .

سیستم پردازش تین کلاینت شامل یک سرور و یک کلاینت است که با استفاده از پروتکل نمایش راه دور در شبکه ارتباط برقرار می کنند .پروتکلها، نمایش ها ی گرافیکی را اجازه میدهد تا در شبکه برای دستگاه کلاینت به کار گرفته شوند و virtualize

شوند .  در حالی که منطق برنامه کاربردی روی سرور اجرا می شود با استفاده از پروتکل نمایش راه دور ، کلاینت ورودی کاربر را به سرور می فرستد و سرور تغییرات نمایش رابط کاربر را به کلاینت باز می گرداند .

مثال های پلتفورم های مشهور تین کلاینت مشهور شامل (۳۰ , ۳۴) sun ray     (۲۷)(vnc)  virtul network computing  (۱۱, ۲۲) Citrix metaframe    است  سرور راه دور نوعا یک سیستم عامل سرور استاندارد را اجرا می کند و برای اجرای همه منطق برنامه های کاربردی استفاده می شود.

با توجه به این که سیستم تین کلاینت  منطق برنامه کاربردی را روی سرورهای راه دور پر سرعت اجرا می کنند ، کلاینت تنها نیاز است که قادر باشد رابط کاربر را نمایش دهد  و اداره کند در نتیجه کلاینت ها می توانند وسایل ساده تری باشند که مصرف انرژی در آن ها کاهش می یابد و عمر باتری طولانی تر می شود که اغلب بالقوه نخستین محدودیت مزایای دستیابی به اینترنت با وسایل بی سیم است

کاربران تین کلاینت می توانند به برنامه های کاربردی با نیازمندی های منبع سنگین دست یابند که برای سیستم های همراه معمول با توان پردازش پائین  منع می شود . در حالی که پردازش تین کلاینت بی سیم مزایای بالقوه شبکه های بی سیم را ارائه می کند ، نرخ اتلاف بسته زیادی می تواند داشته باشد که ممکن است کارائی تین کلاینت هایی که نیاز به دستیابی به شبکه سرور به طور تمام وقت دارند را کاهش دهد مثلا اتلاف بسته در شبکه های Wi-Fi(IEEE 802.11) می تواند خروج از رنج نقاط دستیابی(access points)یا برخورد با موانع فیزیکی یا وسایل الکترونیکی را نتیجه دهد.علاوه بر این باور معمول این موضوع در برنامه های کاربردی وب آن است که محتوای وب باید مستقیما از مرورگر وب و محلی تحویل داده شوند تا اینکه مرورگر وب روی سرور راه دور اجرا شود و نمایش مرورگر وب از طریق رابط کاربر تین کلاینت و با استفاده ازپروتکل نمایشی راه دور تقویت شود.

ما اصطلاح fat کلاینت را برای اشاره به سیستم هایی استفاده کردیم که برنامه های کاربردی مثل مرورگر وب را با استفاده از منابع پردازشی محلی کلاینت اجرا می کنند.نمودار۱  رفتار fat کلاینت بی سیم در مقابل تین کلاینت بی سیم در زمینه مرور وب مقایسه میکند.
مقاله کارائی مرور وب با پردازش thin client بی سیم
مقاله کارائی مرور وب با پردازش thin client بی سیم
محصول: مقاله کارائی مرور وب با پردازش thin client بی سیم
تاریخ به روزرسانی: 1394/7/28
قیمت: 1,500 تومان
حجم فایل: 63 کیلوبایت
فروشنده: آنتیک
تلفن فروشنده: 09186152585
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مقاله کارائی مرور وب با پردازش thin client بی سیم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود ، دانلود مقاله ، دانلود پروژه ، دانلود تحقیق ، دانلود فایل ، مقاله ، دانلود فایل WORD ، فایل مقاله و پروژه ، دانلود برای دانشجو ، دانشجو ایرانی ، فایل های دانشجویی
پشتیبانی: آنتیک
09186152585
پشتیبانی
پشتیبانی