درک تاثیر بازدارنده مصالح درشت دانه روی جمع شدگی خشک بتن خود متراکم

درک تاثیر بازدارنده مصالح درشت دانه روی جمع شدگی خشک بتن خود متراکم

فروشنده: easydownlod
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 3.2 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 15,000 تومان

معرفی محصول:

بطور کلی، جمع شدگی خمیر مواد سیمانی مثل جمع شدگی شیمیایی، جمع شدگی خود به خودی، جمع شدگی خشک و غیره به عنوان دلیل اصلی تغییر شکل حجم سیمان در نظر گرفته می شود. در میان آنها، جمع شدگی خشک دلیل اصلی شکاف بتن است، که در نتیجه منجر به خرابی سریع سازه می شود. تصور می شود که این جمع شدگی خمیر دلیل اصلی است که ممکن است منجر به شکاف بتن بشود، و مصالحی مانع جمع شدگی خمیر سیمان می شوند و متعاقبا جمع شدگی کلی بتن را کاهش می دهند.

به تازگی، توجه بیشتری به مطالعه تاثیر مصالح روی جمع شدگی بتن صورت گرفته است. هانسن و همکاران (8-3) گزارش کردند که مصالح نقش مهمی در ممانعت از جمع شدگی ماتریکس سیمان بازی می کند، که می تواند جمع شدگی بتن را در مقایسه با خمیر بتن ساده سخت کاهش دهد. فوجی وارا و گوتو (9) هم نشان دادند که نقش مصالح بازدارنده تغییر حجمی بتن است. Tangtermsirikul مدلی برای شبیه سازی تاثیرات سختی مصالح جمع شدگی بتنی را مطرح کرد. این تحقیق نشان می دهد که جمع شدگی بتن با مواد، درجه و فشار مصالح تحت تاثیر قرار می گیرد. مصالح به عنوان مانع جمع شدگی خمیر سیمان بکار می رود (13-11)، بررسی های قبلی اساسا روی تاثیر مصالح بر جمع شدگی خشک سیمان ارتعاشی عادی تاکید دارد، که محتوی مصالح به صورت عادی در دامنه 80%-70% حجم کل بتن است. SCCs شامل حجم بزرگتری از مواد سیمانی و مقدار کمتر مصالح (60%) می شود، که منجر به جمع شدگی خشک بزرگ تر و خطر ایجاد شکاف بیشتر است. بنابراین، توصیف تاثیرات مصالح جمع شدگی خشک SCCs مهم تر است.

هدف این مطالعه بررسی حجم و درجه مصالح درشت دانه روی جمع شدگی خشک SCCs است. مدل پراکنده اسکلت مصالح برای تعیین ضخامت پوششی ملات مطرح شده است (HMCT)، و رابطه بین HMCT و جمع شدگی خشک SCCs آنالیز شده است. بیشتر، براساس مدل پراکنده اسکلت مصالح و تئوری الاستیسیته، حداکثر فشار کششی القا شده با بازدارندگی مصالح محاسبه شده است، و مکانیسم های مربوطه با ترکیب ماتریکس جمع شدگی خشک و ممانعت مصالح بحث شده است.

دریافت فایل وورد 8 صفحه ای (ترجمه به فارسی) به همراه اصل مقاله انگلیسی

درک تاثیر بازدارنده مصالح درشت دانه روی جمع شدگی خشک بتن خود متراکم
محصول: درک تاثیر بازدارنده مصالح درشت دانه روی جمع شدگی خشک بتن خود متراکم
تاریخ به روزرسانی: 1400/3/11
قیمت: 15,000 تومان
حجم فایل: 3.2 مگابایت
فروشنده: easydownlod
تلفن فروشنده: 09397131288
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره درک تاثیر بازدارنده مصالح درشت دانه روی جمع شدگی خشک بتن خود متراکم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: شفافيت ، ذيحسابي ، تجارت بين‌المللي ، فساد ، رشوه ، تسهيل تجارت
پشتیبانی: easydownlod
09397131288
پشتیبانی
پشتیبانی