مقاله 135 نکته برای افزایش اعتماد به نفس

مقاله 135 نکته برای افزایش اعتماد به نفس

فروشنده: ایران دانلود
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 74 کیلوبایت
قیمت: 25,000 تومان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 20,000 تومان

معرفی محصول:

زبان مقاله: فارسی تعداد صفحات: 28 فرمت فایل: WORD

چکیده:

اعتماد به نفس چیست و از کجا می آید؟ اعتماد به نفس قدرتی است که درون هر کسی وجود دارد. این یعنی توانایی و علاقه برای خلق چیزهایی که شما درزندگی به آن احتیاج دارید.

مشکل اینجاست که ما بیشتر وقت ها این قدرت خود را فراموش می کنیم! این کتاب کوچک قصد دارد، عزت نفس شما را نشان تان بدهد تا همیشه و در هر حالت به آناتکا کنید. این کتاب کوچک، این ویژگی را دارد که می توانید آن را همه جا همراه خودببرید و از آن استفاده کنید.

با مطالعه این کتاب شما با ابزار های تغییر شرایط زندگی آشنا می شوید، این کتاب ترس را به شما نشان می دهد تا بتوانید آن را کنار بگذارید و بر آن غلبه کنید.

مطمئن باشید هر بار که این کتاب را می خوانید، افکار قدرتمندی در ذهن شما نقش می بندد. افکاری که باعث می شود، عزت نفستان بیشتر و بیشتر رشد کند. بنابراین،بیشتر وقت ها این کتاب را بخوانید، به خصوص وقتی که با موفقیتت ازه ای در زندگی خود رو به رو می شوید.

اعتماد به نفس چیست و از کجا می آید؟

اعتماد به نفس قدرتی است که درون هر کسی وجود دارد. این، یعنی توانایی و علاقه برای خلق چیزهایی که شما در زندگی به آن احتیاج دارید. مشکل اینجاست که ما بیشتر وقت ها این قدرت خود را فراموش می کنیم! این کتاب کوچک قصد دارد، تا همیشه و در هر حالت به آناتکا کنید. این کتاب کوچک، این ویژگی را دارد که می توانید آن را همه جا همراه خود ببرید و از آن استفاده کنید.

135 شیوه برای افزایش اعتماد به نفس

در این مقاله 135 شیوه ی مفید و کاربردی را برای افزایش اعتماد به نفس بررسی می کنیم.

منِ قوی

درون شما، جایی پر از نشاط، خلاقیت، فراست، صلح، دوستی، قدرت، عشق و همهچیزهای خوب وجود دارد، ما آن را منِ قوی می نامیم. اگر در این محل اعتماد به نفسشما بالا برود، همه چیز در دنیا به نظر تان صحیح می آید.

منِ ضعیف

در کنار آن جایی خوب جای دیگر هم هست، جایی که پر از شک و تردید است، پراز ترس، خشم، درماندگی و تمام چیز های منفی است. ما به این قسمت از وجود شمامی گوییم “من ضعیف” در این قسمت از وجود شما اعتماد به نفس کم است، و همه چیز به نظر تان اشتباه می آید.

فکرکردن به من ضعیف یک عادت است

بله، فکر کردن به من ضعیف فقط یک عادت است، اما تجربه نشان داده است که اینعادت ها می توانند از بین بروند. چطوری؟ با فکر کردن به “من قوی”. اگر یاد بگیرید کهبه من قوی فکر کنید، ترس شما کاهش و اعتماد به نفس شما افزایش می یابد.

کسی بشوید که همیشه به “من قوی” فکر می کند

با این حساب تکلیف شما مشخص است و آن پیمودن مراحل لازم برای فکر کردن به “من قوی” است. بسیاری از این مراحل در این کتاب کوچک گنجانده شده است.

زبان مقاله: فارسی تعداد صفحات: 28 فرمت فایل: WORD

مقاله 135 نکته برای افزایش اعتماد به نفس
محصول: مقاله 135 نکته برای افزایش اعتماد به نفس
تاریخ به روزرسانی: 1402/8/3
قیمت: 20,000 تومان
حجم فایل: 74 کیلوبایت
فروشنده: ایران دانلود
تلفن فروشنده: 09358220621
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مقاله 135 نکته برای افزایش اعتماد به نفس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: اعتماد به نفس ، اعتماد ، مقاله اعتماد به نفس ، راه های افزایش اعتماد به نفس ، فایل وورد مقاله افزایش اعتماد به نفس
پشتیبانی: ایران دانلود
09358220621
پشتیبانی
پشتیبانی