کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف

کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف

روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
قیمت: 229,000 تومان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 166,000 تومان

معرفی محصول:

جنس کارت: pvc 300 میکرون
تعداد: 20 کارت
دارای 10 نقش اصلی و 20 نقش بر روی لیبل
ابعاد: طول 80 میلیمتر – عرض 50 میلیمتر
اقلام همراه : کیف همراه و لیبل نقش های اضافی


ارسال رایگان به سراسر ایران


اولین کارت بازی مافیا از جنس pvc با قابلیت بُر خوردن (بهترین کارت بازی مافیا در جهان)

(نقش های بازی پدرخوانده اضافه گردید)

نقش های اصلی درج شده به روی کارت ها عبارت اند از:

رییس مافیا : رئیس مافیا قدرتمندترین نقش گروه مافیاست. استعلام وی برای کارآگاه منفی است و اگر در شب مورد اصابت تیر تکاور قرار گیرد از بازی خارج نمی شود. اوست که وظیفه شلیک شب را بر عهده دارد و ناتو تنها با اجازه او قادر به استفاده از نقش خود است.

تروریست : تروریست هم از اعضاء تیم مافیاست و حتی در استعلام کارآگاه هم مثبت می شود. اگر او در فاز روز و به رأی شهروندان کشته شود، می تواند یکی دیگر از بازیکنان را هم به همراه خود حذف یا ترور کند.

مذاکره کننده : زمانی که اولین مافیا به هر شکل از بازی خارج شود، یعنی تیم مافیا اولین یار خود را از دست بدهد، و آن یار نقش مذاکره کننده نبوده باشد، نقش مذاکره کننده مافیا فرصت دارد تنها در یکی از شب های پیش رو با استفاده از نقش خود با یکی از افراد تیم شهروند مذاکره کند و او را وارد تیم مافیا کند. در صورت حضور رئیس مافیا در بازی، مذاکره حتما باید با اجازه او انجام شود. در صورتی که تیم مافیا اقدام به مذاکره کنند حق شلیک تیر در آن شب را ندارند.

مذاکره تنها زمانی موفق خواهد بود که مذاکره کننده یک شهروند ساده یا زره پوشی که هنوز زره خود را از دست نداده است را انتخاب کند. در شبی که تیم مافیا تصمیم به مذاکره می گیرند، مذاکره کننده شخصی مورد نظر خود را به با دست به راوی نشان می دهد.

اگر انتخاب او درست بود، یعنی شهروند ساده یا زره پوشی را که هنوز زره خود را دارد انتخاب کند ، آن شخص از آن لحظه وارد تیم مافیا خواهد شد و راوی با لمس کردن دست شخص مذاکره شده به او می فهماند که از شب های بعد باید با تیم مافیا از خواب بیدار شود.

اگر مذاکره با موفقیت پیش نرفت دیگر تیم مافیا قادر به استفاده از تیر شب خود نیز نخواهد بود. باید توجه داشت که چه مذاکره با موفقیت انجام شود چه به شکست بینجامد، تیم مافیا با استفاده از نقش مذاکره کننده تنها و تنها یک بار قادر به انجام مذاکره خواهند بود.

مافیا ساده : مافیای ساده جز عدهٔ تیم مافیا به شمار می رود ولی توانمندی منحصر به فردی ندارد. او طبعا همانند یک شهروند ساده که برای پیروزی شهر خود تلاش میکند، در تلاش است تا تیم خودش یعنی مافیا به پیروزی برسد.

شهروند:

شهروند ساده : شهروندیست که قابلیت خاصی ندارد تنها کاری که می تواند بکند این است که در فاز روز با دقت در صحبت ها و واکنش های افراد سعی در یافتن مافیا کند .

دکتر: دکتر یکی از اعضای شهروند می باشد که در فاز شب بازی به فرمان گرداننده بازی چشم هایش را باز کرده و می تواند خود یا یکی از بازیکنان را از حذف شدن و کشته شدن در فاز شب بازی نجات دهد

کاراگاه: کارآگاه یکی از اعضای شهروند می باشد که عملکرد منحصر به فردی در فاز شب بازی دارد؛ به این ترتیب که در فاز شب با اجازه گرداننده بازی چشم هایش را باز کرده و می تواند از گرداننده بازی هویت یکی از افراد بازی را بپرسد.

قاضی: یکی از نقش های گروه شهروندان می باشد که رای او 2 بار شمارش می شود. از آن جایی که اعضای مافیا یکدیگر را میشناسند قدرت رأی گیری آنها معمولا در روز بیشتر است

تک تیرانداز:

تک تیرانداز هر شب بیدار می شود ولی فقط یک بار می تواند از تیرش استفاده کند و باید مطمئن باشد کسی را که مورد هدف قرار می دهد مافیا باشد، چون اگر به اشتباه شهروند را مورد هدف قرار دهد خودش از بازی خارج می شود البته اگر رییس مافیا را بزند، هیچ کسی از بازی خارج نمی شود.

تک تیرانداز اگر به اشتباه یک شهروند را انتخاب کند و مورد هدف قرار دهد تیر به آن شهروند انتخاب شده است اصابت نمی کند اما خود تک تیرانداز قطعاً از بازی خارج می شود حتی اگر دکتر همان شب تک تیرانداز را نجات داده باشد. بنابراین وظیفه ی سنگینی به دوش تک تیر انداز بازی هست و باید هوشمندانه و با اتکا بر استدلال های موجود در بازی از تیر خود استفاده کند چون ممکن است به قیمت جان خودش تمام شود.

زره پوش :

زره پوش بازی هم شهروندی است که یک بار در شب مقابل تیم مافیا آسیب نمی بیند و یا یک بار در روز با بیشترین رای از بازی خارج نمی شود (گرداننده این مساله را همان هنگام وقوع بیان می کند و نقش زره پوش افشا می شود) و در صورت یک بار استفاده از این امکان چه در روز و چه در شب، زره اثر خودش را از دست می دهد و مافیای مذاکره کننده دیگر نمی تواند با زره پوش مذاکره کند.

کارت خالی مافیا 5 عدد

کارت خالی شهروند 5 عدد

کارت حرکت آخر شهروند 5 عدد

جنس کارت های مافیا از pvc300 میکرون می باشد که به راحتی شکسته و خراب نمی شود.

رنگ آمیزی کاملا متفاوت و انحصاری که بازیکنان با نگاه کردن به کارت متوجه نقش افراد دیگر نمی شوند.رنگ استفاده شده در کارت ها از بالا ترین کیفیت چاپی می باشد که طی بازی های متعدد با تعریق دست بازیکنان خراب نشودو حتی شما می توانید با استفاده از اسپری ضد عفونی کننده یه دلیل بیماری کرونا کارت ها را ضد عفونی کنید بدون اینکه آسیبی به کارت ها وارد شود.

ما در این کارت ها از شکل و شخصیت های گرافیکی استفاده نکردیم،چرا؟

بدلیل اینکه با نگاه کردن دیگر افراد بازی به کارت متوجه نقش یکدیگر نشوند وتا جایی که امکان بوده این کارت ها بصورت مخفی و سکرت ایجاد شده.

تنها با نوشتن نقش و یا(تواناییها یا همان ability) سعی یر این داشتیم که تنها خود بازیکن متوجه نقش خود در بازی شود و رنگ تمام کارتها یک دست می باشد که بازیکنان متوجه تفاوت رنگ در نقش ها نشوند.

همچنین چند کارت بصورت خالی در مجموعه کارت خود قرار داده ایم زیرا طبق سلیقه های متفاوت هر گروهی از سناریو جداگانه ای استفاده می کنند تا بصورت دلخواه شخصیت یا ability مورد نظر خود را وارد کنید و سناریو بازی خود را بچینید.

نکته :کارت های خالی برای قرار دادن لیبل ability یا شخصیت های مورد نظر تعداد ده کارت می باشد که تعداد 5کارت mafia و 5 کارت Citizen یا همان شهروند می باشد تا طبق سلیقه خود و سناریو بازی خود کارت ها را آماده بازی کنید.

نکته جذاب : ما برای سهولت کار شما با قرار دادن شخصیت یا ability های متنوع که به روی برچسب شیشیه ای بصورت لیبل جداگانه چاپ گردیده که به راحتی از صفحه جدا شده و به روی کارت مورد نظر چسبیده میشود وحتی بعد از اتمام بازی در صورت نیاز می توانید آن را جدا کرده بدون اینکه آسیبی به کارت وارد شود لیبل مورد نظر بعدی را وارد کنید.

شخصیت های چاپ شده به روی لیبل در قسمت توضیحات شخصیت ها بصورت جامع قرار داده شده است.

با کارتهای بازی مافیا بازی متفاوت و مطمعن را تجربه کنید.


کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف
کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف
کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف
کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف
کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف
کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف
محصول: کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف
تاریخ به روزرسانی: 1402/7/25
وزن: 50 گرم
قیمت: 166,000 تومان
تلفن فروشنده: 09374847543
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره کارت بازی مافیا (PVC) با سناریوهای مختلف نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کارت بازی مافیا ، مافیا ، بازی مافیا ، کارت مافیا ، پدر خوانده ، کارت های مافیا ، بازی پدرخوانده
پشتیبانی: مرکز خرید تندیس
09374847543
پشتیبانی
پشتیبانی